Виробляємо ЧПУ деталі на замовлення за вашим кресленням - NC Engineering Ukraine

ЧПУ деталі за кресленням на замовлення

Виробляємо ЧПУ деталі на замовлення за вашим кресленням - NC Engineering Ukraine
18.03.2020

Пропонуємо послуги токарної і фрезерної обробки металів, пластику. Виготовимо ЧПУ деталі за вашим кресленням. Серійне і дрібносерійне виробництво з власної сировини. Здійснюємо управління якістю за стандартом ISO9001. Використовуємо тільки сировину, отриману з ЄС. Випускаємо деталі для високоточного приладобудування, ядерної енергетики, харчової промисловості, медицини та багатьох інших галузей.

Отримайте вигідну пропозицію на виготовлення ЧПУ деталі прямо зараз

Надсилайте ваші креслення на пошту os@ncengineering.net.ua і не забудьте вказати свої контактні дані. Протягом одного дня наші інженери вивчать вашу заявку та складуть комерційну пропозицію. Ми запропонуємо вам вигідні умови виробництва, висока якість, розумну ціну, своєчасну логістику.

Приймаємо креслення в будь-яких форматах, у тому числі - відскановані копії і фотографії ескізів деталей ЧПУ. Середній термін запуску серійного виробництва у нас складає всього п'ять робочих днів. Тому, вже через тиждень після відправки креслення ви отримаєте свої деталі після ЧПУ обробки.

 

 ЧПУ детали - оператор контролирует изготовление

В яких випадках вигідна ЧПУ металообробка

Мінімальна серія деталей, яку варто виготовляти на токарних і фрезерних ЧПУ верстатах - 50 одиниць. Менша кількість краще надрукувати на 3d принтері або застосувати іншу технологію. Максимальна кількість, при якому зберігається економічна вигода - більше 50 000 одиниць.

А якщо йдеться про високоточну металообробку, якщо потрібно дотримуватися креслення з точністю до 0,01 мм, то альтернативи ЧПУ верстатів просто не існує.

Наш парк верстатів дозволяє виготовляти деталі за найвищими стандартами. Точність металообробки настільки висока, що доводиться в цехах дотримуватися температурних режимів країни замовника. Розміри дотримані настільки точно, що навіть незначна зміна температури призведе до зміни розмірів металевого виробу.

 

 Подготовка станка к производству ЧПУ детали

Матеріали, з яких ми виготовляємо деталі ЧПУ

Працюємо з усіма видами і марками металів та їх сплавів. У тому числі з такими складними матеріалами, як нержавіюча сталь або навіть титан. Звичайно, чим твердіше метал, чим складніше його обробка, тим вище ціна. Ми маємо в своєму розпорядженні таке обладнання та інструменти, що це забезпечує виконання навіть найскладніших замовлень точно в строк. А наші інженери, налагоджувальники, оператори та менеджери з контролю якості мають у своєму розпорядженні достатній досвід, щоб випускати навіть найбільші партії без найменшого браку.

Використовуємо виключно сировину, отриману з країн, що входять до складу Європейського Союзу. На жаль, вітчизняні виробники не здатні поставити великі партії, в яких би всі заготовки повністю відповідали одному стандарту.

Вартість виготовлення деталей ЧПУ

Головні фактори, що впливають на ціну, це матеріал і складність форми кінцевого виробу. Чим складніше деталь, тим більше потрібно проходів фрези, щоб надати їй необхідну форму. Також ціна сильно залежить від кількості.

Іноді при збільшенні партії собівартість виробництва одного виробу може змінюватися до декількох разів.

Наші клієнти

Ми співпрацюємо, переважно, з європейськими компаніями. Але приймаємо замовлення і з України. Готові запропонувати вітчизняним підприємствам особливі умови співпраці. Поставки у великі обласні центри, в Київ, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інших міст здійснюємо за схемою "сьогодні на завтра". Доставку по території Європейського Союзу робимо в межах тижня.