Виготовимо деталі під замовлення за вашим кресленням на верстатах ЧПУ

Виготовимо деталі під замовлення за вашим кресленням

Виготовимо деталі під замовлення за вашим кресленням на верстатах ЧПУ
20.03.2020

Займаємося високоточною металообробкою на токарних, фрезерних і токарно-фрезерних верстатах ЧПУ. Виготовимо деталі під замовлення за кресленням будь-якої складності. Працюємо з алюмінієм, алюмінієвими сплавами, сталлю всіх марою, чавуном, бронзою, титаном, пластиком і іншими матеріалами. Дотримуємося найвищих стандартів, у тому числі європейських. Наша система управління якістю відповідає стандарту ISO 9001.

Як замовити виготовлення деталі

Ви відправляєте креслення деталі нам на електронну пошту. Адресу ви бачите вгорі, в шапці сайту та в розділі контакти. Не забудьте вказати в листі свій номер телефону. З вами зв'яжуться наші менеджери та уточнять деталі замовлення. Надсилайте креслення в будь-якому форматі.

Потім наші інженери оброблять ваше креслення. Якщо є така можливість, вони запропонують вам варіанти оптимізації деталі. Наприклад, підкажуть, як можна знизити ціну її виготовлення. Обговорять параметри кінцевого виробу.

Коли всі питання будуть вирішені, ми запустимо виробництво вашої деталі. Середній термін виконання замовлення - 10 днів від моменту отримання креслень. Залежно від розміру партії і деяких інших параметрів він може змінюватися в більшу або меншу сторону.

 

 Изготовление детали под заказ на станке ЧПУ

Які деталі ми виробляємо

Наші виробничі можливості дозволяють нам виготовляти компоненти будь-якого обладнання. Від запчастин дитячого велосипеду, до компонентів космічних кораблів. Верстати ЧПУ, які ми використовуємо, дозволяють працювати з допусками в соті частки міліметра.

У нас роблять замовлення виробники високоточної вимірювальної техніки, такої як радіометри та дозиметри. Ми виготовляли на замовлення деталі для харчової промисловості, виконували елементи медичного обладнання. І виробляли такі прості речі, як дитячі іграшки або головоломки.

Завдяки такій різноманітності замовлень, наші інженери та налагоджувальники набули достатнього досвіду для того, щоб шукати способи оптимізація виробництва. Ми можемо допомогти вам підібрати параметри вашого виробу таким чином, щоб знизити його собівартість без втрати основних характеристик.

Коли вигідно замовляти виробництво деталей на верстатах ЧПУ

Виходячи з нашого досвіду, отримати найнижчу собівартість одиничного вироби можна при замовленні партії з 50 - 5000 деталей. А в деяких випадках, особливо коли мова йде про такі складні матеріали, як титан, вигідно замовляти партії з 5000 - 50 000 деталей.

 

 Детали под заказ - менеджер принимает заявку клиента

Ціна

Найбільше на ціну готового виробу впливають вимоги до матеріалу і форма деталі. Вартість виробництва однієї і тієї ж деталі з алюмінію і нержавіючої сталі може відрізнятися в рази.

FAQ (Питання і відповіді)

Чи займаєтеся ви виготовленням складних деталей з металу?

Так, ми готові виконати токарні та фрезерні роботи будь-якої складності. Маємо у своєму розпорядженні найсучасніше, високоточне обладнання. У наших фахівців достатньо досвіду для того, щоб реалізувати найсміливіші та найскладніші проекти.

Чи можна у вас замовити виготовлення дрібних деталей з металу?

У нас є досвід виробництва деталі, розміри якої не перевищували 3 мм. При цьому ми дотрималися всіх вимог замовника по точності. Мінімальні розміри, з якими ми можемо працювати, залежать від типу матеріалу. Надсилайте креслення, ми виготовимо під замовлення ваші деталі малого розміру.

Наші клієнти

Ми займаємося виготовленням деталей під замовлення для підприємств з усіх областей України. Найбільше замовлень ми отримуємо з Харкова. Ми організували роботу логістичної служби таким чином, щоб доставляти замовлення по Україні протягом 2-х днів, а по ЄС протягом тижня.