Виготовлення деталей з бронзи за кресленням Ен Сі Інжиніринг Україна

Виготовлення деталей з бронзи на верстатах ЧПУ

Виготовлення деталей з бронзи за кресленням Ен Сі Інжиніринг Україна
20.03.2020

Приймаємо креслення в будь-якому форматі. Пропонуємо виготовлення деталей з бронзи на високоточних токарних і фрезерних верстатах ЧПУ. Наша система управління якістю сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001 діє до: 2015. Працюємо з допусками до 0,01 мм по всіх осях.

Використовуємо сировину, отриману від постачальників з Європейського Союзу. Відповімо на ваш запит протягом трьох годин після отримання. Сформуємо пропозиція не пізніше, ніж за три робочих дні. Через тиждень після початку переговорів ви отримаєте партію готових деталей з бронзи. Надамо всі необхідні сертифікати на вашу вимогу.

З якими типами бронзи ми працюємо

Бронза - це сплав міді з оловом, іноді - з іншими металами. Найдавніший матеріал - люди застосовують його більше семи тисяч років. Мідь має гарну стійкість до стирання і корозії, а олово надає сплаву твердість. Однак, ціна бронзи набагато вище, ніж у чорних металів або алюмінію. Тому застосовують її тільки в складі дорогих виробів. Наприклад - у приладобудуванні, аерокосмічної індустрії, медицині.

Ми працюємо з усіма видами бронзи та інших сплавів на основі міді. Але найчастіше клієнти у нас замовляють виготовлення деталей з таких марок:

  • Бронзи, оброблювані тиском (однофазні) - Бр.ОФ6,5-0,15, Бр.ОЦ4-3, інші.
  • Ливарні бронзи (двофазні) - Бр.ОЦ10-2, Бр.ОФ10-1, Бр.ОНС11-4-3, інші.
  • Алюмінієві бронзи - Бр.А5, Бр.АЖ 9-4, Бр.АЖН10-4-4, інші.
  • Крем'янисті бронзи - Бр.КМц 3-1, Бр.КН 1-3, інші.
  • Берилієві бронзи - Бр.Б2, Бр.БНТ1,7, інші.

Як виготовляються деталі з бронзи

Усе починається з вивчення та опрацювання креслення. Потім пишеться програма для верстата ЧПУ. Залежно від конфігурації деталі з бронзи, застосовуються токарні, фрезерні або токарно-фрезерні методи обробки.

Як правило, заготовки нарізаються з профілю. Ми тримаємо на складі значний запас металів самих ходових марок. Тому можемо запустити виробництво відразу після отримання замовлення і написання програми.

 

 Изготовление детали из бронзы на станке ЧПУ

 

Бронза значно м'якше сталі, вона добре піддається обробці. Першу деталь, тестовий зразок, на верстаті робить інженер, який написав програму. Він повинен переконатися, що все працює правильно. Що виходить якісна деталь, відповідна кресленню та еталонному зразку.

Потім контроль виробництва здійснює оператор. Він замінює готові вироби на заготовки. Стежить за ступенем зносу інструменту на верстаті ЧПУ. Звіряє кожну виготовлену деталь з бронзи з еталоном.

Наступний етап - контроль якості за допомогою спеціальних інструментів і пристосувань. На склад надходять тільки ті вироби, які не мають ніяких вад. Вони упаковуються і відправляються замовнику.

 

Изготовление детали из бронзы - этап контроля качества

Ціна виготовлення деталей з бронзи

Три основні чинники, від яких залежить вартість:

  1. Розмір партії. Чим більше - тим дешевше обходиться виготовлення однієї деталі.
  2. Масогабаритні характеристики.
  3. Складність обробки.

У кожному конкретному випадку ціна розраховується нашими інженерами. Надсилайте креслення і отримаєте нашу пропозицію.

Клієнти, для яких ми виготовляємо деталі з бронзи

В Україні ми частіше отримуємо замовлення на таке виробництво зі Львова, Харкова, Запоріжжя. В Європі працюємо з замовниками з Німеччини, Австрії, Словаччини, Італії.