Виготовлення деталей з нержавійки на верстатах ЧПУ - Ен Сі Інжиніринг Україна

Виготовлення деталей з нержавійки

Виготовлення деталей з нержавійки на верстатах ЧПУ - Ен Сі Інжиніринг Україна
18.03.2020

Пропонуємо серійне і дрібносерійне виробництво деталей за вашим кресленням з нержавійки. Виконуємо токарні, фрезерні та токарно-фрезерні роботи будь-якої складності. Використовуємо сучасне обладнання - високоточні верстати ЧПУ.

Нержавіюча сталь - твердий і в'язкий матеріал. За складністю обробки він перевершує більш м'які метали, наприклад, алюміній, приблизно в три рази. Це означає, що для виготовлення деталі з нержавіючої сталі верстат повинен зробити в три рази більше проходів. А інструмент, яким ведеться обробка, швидше зношується.

Крім того, вартість заготовок з нержавіючої сталі набагато вище, ніж зі звичайної сталі або алюмінію. Тому застосовувати нержавійку варто лише в тих випадках, коли це економічно виправдано. Наприклад, в деталях, які будуть піддаватися впливу агресивних середовищ.

Виготовлення деталей з нержавійки за вашим кресленням

Надсилайте креслення нам на електронну пошту os@ncengineering.net.ua. Не забудьте в листі вказати номер телефону. Наші інженери зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення. Ми виконуємо металообробку будь-якої складності. Виготовимо деталі з нержавійки зазначеної вами марки в кількості від 50 екземплярів.

Види нержавійки, з якими ми працюємо

Для нас не має значення, який тип металу обробляти. Ми маємо у своєму розпорядженні відповідний інструментарій та досвідом роботи для того, щоб приймати замовлення на виготовлення деталей з найрідкісніших сплавів. Але найчастіше у нас замовляють обробку таких марок нержавійки:

  1. AISI 304 (08Х18Н10). Застосовується в харчовій промисловості. Висока стійкість до корозії.
  2. AISI 316 (10Х17Н13М2). Корозійна стійкість цієї марки підвищена шляхом додавання в сплав молібдену. Ми зробили з неї деталі для нафтопереробної промисловості.
  3. AISI 430 (12Х17). Феритна низьковуглецева сталь із додаванням хрому. З неї ми робили деталі для обладнання, що застосовується в нафтогазовій промисловості.
  4. Дуплексні нержавіючі сталі. Найбільш стійкі до корозії, дорогі марки. З таких сплавів ми робили деталі для хімічної промисловості.

 Изготовление деталей из нержавейки на станке ЧПУ

Як відбувається виготовлення деталей з нержавійки

Після обробки креслення, інженери пишуть програму для ЧПУ верстата. Це творчий процес, у кожного фахівця є свій "почерк". Хоча в результаті виходять повністю ідентичні вироби, знімати шари металу з заготовки можна по-різному.

На складі підбираються заготовки з нержавійки потрібної марки і нарізаються по викрійці. Фахівці перевіряють якість матеріалу і відповідність його параметрам вимог креслення.

Потім налагоджувальник вводить програму в верстат, налаштовує положення інструменту і заготовки. Виготовляє першу деталь і звіряє її параметри з кресленням. Якщо все збігається, запускається процес серійного виробництва деталей з нержавійки. Його контролює оператор. Він замінює готові вироби на заготовки, стежить за станом обробного інструменту і перевіряє якість кожної виробленої деталі.

Вся партія потрапляє в наш відділ контролю якості. Інженери перевіряють відповідність готових деталей вимогам креслення та зазначеним допуском. Потім партія направляється на упакування і відправляється замовнику.

 

Альт: Изготовление деталей из нержавейки - инженер проверяет качество готового изделия

Вартість виготовлення деталей з нержавіючої сталі

Залежить, головним чином, від марки нержавіючої сталі і складності виробництва. Чим більше партія, тим нижче ціна одиничного вироби. Для того, щоб визначити точну вартість виготовлення деталі з нержавіючої сталі, нам потрібно проаналізувати ваше креслення.

Наші замовники

Ми виробляли деталі з нержавіючої сталі для компаній, що працюють в різних частинах України, Великобританії, США, Канади та країн Європейського Союзу. Однак, найчастіше такі вироби у нас замовляли підприємства з Дніпра, Харкова, Києва та Одеси.