Виготовлення металевих деталей в Україні на ЧПУ верстатах. Послуги з виготовлення деталей з металу на замовлення.

Виготовлення металевих деталей

Виготовлення металевих деталей в Україні на ЧПУ верстатах. Послуги з виготовлення деталей з металу на замовлення.
21.08.2018

 

Серійне виготовлення деталей з металу на ЧПУ верстатах

Виробнича компанія Ен Сі Інжиніринг Україна пропонує серійне виготовлення деталей та механізмів для підприємств будь-якої форми власності. Наша компанія володіє потужною виробничою базою і високотехнологічним устаткуванням.

Виготовлення металевих деталей на замовлення - швидко, якісно, недорого

Ми зацікавлені в серійному виробництві деталей. Тому якщо Ви спеціалізуєтесь на виробництві продукції зі складними деталями та вузлами, ми готові розглянути взаємовигідні варіанти співпраці і задовольнити будь-які за обсягом запити.

Виготовлення деталей на замовлення в нашій компанії, яка, на відміну від "гаражних" виробництв з морально застарілим обладнанням, має власний сучасний верстатний парк, що дозволяє налагодити серійне виробництво деталей різного ступеня складності. Ми гарантуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта. У нашому штаті працюють професійні токарі, фрезерувальники, це виключає будь-які помилки і відхилення від проектних значень, що дуже важливо в серійному виробництві.

Ми беремо замовлення на виготовлення деталей будь-якого ступеня складності. Силами наших кваліфікованих фахівців ми готові виготовити деталь різної геометричної форми і розмірів, позаяк володіємо власним механічним цехом з цілим парком сучасного високоточного верстатного обладнання. До Ваших послуг виготовлення деталей за кресленнями замовника або за зразком. Скан креслення або ескізу Ви зможете скинути на нашу електронну пошту, а деталь надіслати за адресою, вказаною в шапці сайту. Наші технологи розрахують вартість замовлення і повідомлять Вам зручним способом.

Фрезерні роботи виконуються на високоточних верстатах з числовим програмним забезпеченням (ЧПУ). У нашому розпорядженні 25 сучасних токарних, фрезерно-токарних і фрезерних верстатів, на яких можна виконати виготовлення деталей з металу на замовлення.

На сьогодні ми співпрацюємо з клієнтами, які працюють в таких напрямках бізнесу:

 

 • інвалідна індустрія
 • вимірювальні прилади
 • пакувальна індустрія
 • друкарська індустрія
 • велосипедна індустрія
 • фармацевтична індустрія
 • спортивна індустрія
 • автомобільна індустрія
 • індустрія промислово-побутової продукції

 • харчова індустрія
 • аксесуари для відпочинку
 • медична індустрія
 • мікроелектронна
 • індустрія наукових інститутів
 • компресорна індустрія

 

Виробництво деталей з металу під ключ - продукція за євростандартами

У яких випадках варто замовити виготовлення деталей на ЧПУ верстатах?

 1. Якщо ви робите продукт зі складними механізмами з металу або пластику.
 2. Виробництво деталей з металу для залізничної, автомобільної та авіаційної галузей.
 3. Виготовлення деталей на верстатах з ЧПУ, необхідних для обслуговування і ремонту технологічного устаткування в харчовій промисловості.
 4. Для монтажу складних металевих конструкцій, де потрібні нестандартні металовироби або елементи кріплення.

Це далеко не повний перелік сфер, де знадобиться виготовлення деталей під замовлення.

Виготовлення деталей з нержавіючої сталі та алюмінію - висока точність і адекватні ціни

Деталі з кольорових металів широко використовують на підприємствах харчової та хімічної промисловості, де не передбачено використання в технологічному процесі звичайної сталі через швидку корозію в умовах агресивного середовища або з іншої причини.

Замовляючи виготовлення деталей з алюмінію, Ви можете бути впевнені в 100% якості і точності виробів. Позаяк виробництво продукції здійснюється на високоточному верстатному обладнанні, що дозволяє мінімізувати кількість відходів, і, як наслідок, знизити собівартість товару.

Виготовлення деталей з нержавійки або іншого кольорового металу на замовлення в нашій компанії - правильне і вигідне рішення для Вашого бізнесу. Ми виготовимо деталі різних розмірів і форм з високою точністю. У нашому штаті працюють професійні токарі, фрезерувальники, що виключає будь-які помилки і відхилення від проектних значень. Контролюємо якість продукції на кожному етапі виробництва.

Изготовление металлических деталей на станке ЧП

Ціна наших послуг залежить від складності та обсягів замовлення. Для постійних клієнтів ми розробили гнучку систему знижок, які дозволять ще більше заощадити на наступних замовленнях. Дотримуємося обумовлених термінів поставки деталей і комплектуючих. Щоб отримати більш детальну консультацію фахівця, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. І пам'ятайте: не існує нерозв'язуваних задач, і наш штат професійних працівників з величезним досвідом, а також сучасне виробництво європейського зразка тому підтвердження.

Доставляємо замовлення в будь-який куточок України. Отримайте готову деталь у відділеннях Нової Пошти, САТ, Інтайм в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі або іншому місті. Працюємо як з готівковим, так і з безготівковим розрахунком.

 

Виготовлення металевих деталей за зразком

Ми можемо створити конструкторську модель за зразком виробу. Надаємо послуги з інженерної розробки та зворотного (реверсного) інжинірингу. Створюємо тривимірну модель, а згодом й креслення у всіх проекціях по готовій деталі чи іншому виробу. Виконання таких робіт оплачується окремо. 

Також маємо зазначити, що виготовлення деталей з металу за зразком займає більший час, ніж робота по готовому кресленню. Просимо вас врахувати ці особливості технологічного процесу. 

Виготовлення металевих деталей на замовлення

Власне, це наш головний напрямок діяльності. Ми займаємось виготовленням металевих деталей на замовлення на верстатах ЧПУ високої точності. Працюємо з мінімальними допусками. Проводимо багаторівневий контроль якості на кожному етапі виробництва - від відбору та порізки сировини, до фінішної обробки готового виробу. 

Виготовлення металевих деталей з металевих порошків на 3D принтері

Ми не надаємо такі послуги. Проте маємо зазначити, що використання технології тривимірного друку ідеально підходить для створення зразків, прототипів, одиничних виробів чи навіть дрібних партій. Металообробка на ЧПУ верстатах вимагає задіяти багато ресурсів на підготовчі роботи. Створення програми, підготовка та налаштування верстату, інші інженерні та технічні роботи. Їх вартість розбивається на всю партію виробів. Тому ЧПУ металообробка підходить для середніх та великих партій. А для малих партій та одиничних виробів варто скористатись виготовленням металевих деталей з металевих порошків на 3D принтері.