Виготовлення запчастин на верстатах ЧПУ за кресленням Ен Сі Інжиніринг

Серійне виготовлення запчастин на замовлення

Виготовлення запчастин на верстатах ЧПУ за кресленням Ен Сі Інжиніринг
18.03.2020

Виконуємо токарні, фрезерні та токарно-фрезерні роботи. Пропонуємо серійне і дрібносерійне виготовлення запчастин за вашим кресленням. Надаємо інженерну підтримку, працюємо з кресленнями будь-якого формату.

Виготовимо для вас запчастини зі сталі, чавуну, нержавіючої сталі, бронзи, алюмінію, інших металів, пластику будь-якого типу. Нанесемо покриття гальванічним методом або ж за іншою технологією.

В яких випадках вигідно замовляти виготовлення запчастин

Оптимальним, з економічної точки зору, кількістю, вважається серія з 50 - 50 000 деталей. Чим складніше виріб, чим вище вимоги до точності виконання, тим вигідніше застосовувати технології обробки на верстатах ЧПУ. За допомогою лиття або штампування просто неможливо домогтися витримки допусків в соту частку міліметра.

Однак, якщо мова йде про звичайну запчастину, наприклад, деталь серійного автомобіля, то вигідніше купити її у посередників. Стандартні вироби виробляються великими партіями компаніями, зайнятими в автомобільній індустрії.

Точно так само відбувається і з одиничною деталлю. Для того, щоб виготовити запчастини на замовлення на верстаті ЧПУ, необхідно провести ряд робіт. Потрібно:

  1. Обробити креслення.
  2. Скласти програму.
  3. Налагодити верстат і підготувати його до роботи.
  4. Знайти відповідну сировину та нарізати її на заготовки.
  5. Виготовити тестовий виріб. Перевірити на ньому настройки верстата і якість написання програми.
  6. Внести зміни, якщо будуть виявлені помилки або неточності.

Не має значення, скільки запчастин виготовляється. У будь-якому випадку, необхідно виконати всі ці кроки. Тому робити одну, п'ять чи навіть десять деталей. Їх собівартість буде вищою, ніж аналогічні вироби, що продаються компаніями, що спеціалізуються на їх виготовленні.

 

Изготовление запчастей - оператор работает на станке ЧПУ

Як виготовляються запчастини на замовлення

Єдине, що вам потрібно зробити, так це відправити нам креслення. Про все інше подбають наші інженери і менеджери. Надсилайте креслення на пошту os@ncengineering.net.ua в будь-якому форматі. Наші фахівці проаналізують його і складуть для вас комерційну пропозицію.

Потім ми запустимо виробництво. Виготовимо ваші деталі в найкоротші терміни. Наші інженери допоможуть вам оптимізувати деталь. Підкажуть, чи можна застосувати інший матеріал або ж дещо змінити креслення

Якщо запчастина має круглу форму, заготовку піддають токарній обробці. В іншому випадку застосовують фрезерну обробку. Іноді обидва процеси поєднують.

 

 Изготовление запчастей на заказ

Виготовлення запчастин на 3d принтері

Це порівняно нова технологія. Ми не займаємося тривимірним друком. Однак, можемо порадити вам звернутися до фірм, що надають такі послуги. Якщо вам потрібно виготовити від однієї до п'яти запчастин і немає можливості купити готові вироби, то є сенс замовити друк на 3d принтері.

Технологія не підходить для серійного виробництва. Ціна при збільшенні серії не знижується, а підвищується.

Скільки коштує виготовлення запчастин

Крім складності вироби, на ціну впливає також матеріал і рівень точності обробки. Наприклад, виготовлення деталі зі сталі займає приблизно в три рази більше робочого часу, ніж з алюмінію. Чим твердіше метал, тим складніше його обробляти, відповідно, збільшується ціна кінцевого виробу.

Наші замовники

Ми виготовляємо запчастини для клієнтів з Великобританії, ЄС і країн Північної Америки. Працюємо і з вітчизняними замовниками з Києва, Харкова, Львова, Дніпра. Доставляємо замовлення в межах країни протягом однієї доби. По Європі - в межах трьох днів.