Матеріали, які ми використовуємо для виробництва деталей

Матеріали, з яких ми виготовляємо деталі

Матеріали, які ми використовуємо для виробництва деталей
21.10.2019

На нашому обладнанні можна виготовляти деталі з металів та пластмас. Ми використовуємо саме ті матеріали, які зазначені в специфікації, отриманій від замовника. Найчастіше ми застосовуємо такі матеріали:

  • Сталь. 
  • Нержавіючу сталь. 
  • Алюміній. 
  • Бронзу 
  • Мідь
  • Спеціальні сплави. 
  • Пластик. 

Більшість матеріалів ми отримуємо від виробників з країн, що входять до складу Європейського Союзу. Стальний профіль ми також закуповуємо в українських виробників. Але, в будь-якому випадку, матеріали на 100% відповідає тим вимогам, які зазначені в замовленні. 

Для виробництва деталей на верстатах ЧПУ, використовується профіль. Зазвичай це квадрат, але в деяких випадках може бути й інше січення. Якщо замовник цього вимагає, для виробництва може застосовуватись фарбований алюміній. В рідких випадках деталь можна виготовити з труби (круглої чи прямокутної) або з двутавра.

Сталь

Сплав заліза з вуглецем та деякими іншими домішками, найбільш поширений матеріал у виробництві деталей. Ми працюємо як з м’якою сталлю, так і з твердою. Україна є одним з найбільших виробників сталі у світі, постачає цей матеріал в ЄС, Китай, США та на інші ринки. Тому ми часто використовуємо сталь українського виробництва. Найчастіше нам доводиться мати справу з конструкційними та інструментальними видами сталі. 

Неіржавна сталь

Стійка до явища корозії в атмосфері та агресивних середовищах сталь з вмістом хрому не менше 11,5% та малим вмістом вуглецю (0,03…0,20%). Ми маємо можливість працювати з усіма видами нержавіючої сталі: аустенітною, феритною, дуплексною, мартенситною. Вкажіть у специфікації, який саме вид та сорт матеріалу потрібен для виробництва вашої деталі та ми її використаємо. 

Алюміній

Другий, за популярністю, матеріал, який використовують для виробництва деталей на верстатах з ЧПУ. Він не піддається корозії, має достатньо високу міцність та пластичність. Ми працюємо з усіма видами алюмінієвого профілю. 

Бронза

Це поширений сплав міді з іншими металами чи навіть неметалами. Здебільшого ми виготовляємо деталі з бронзи, що містить олово. Але за потреби можемо брати будь-який різновид цього сплаву. Основні наші постачальники бронзи знаходяться в країнах Європейського Союзу. 

Мідь

Працювати з чистою міддю доводиться порівняно рідко. Але ми маємо достатній досвід виробництва деталей і достатні запаси мідного профілю на складі. Використовуємо всі марки міді - від М00 до М3. 

Пластик

Працюємо з усіма різновидами пластику, що піддається обробці на ЧПУ верстатах. 

 

Наявність матеріалів для виробництва деталей

Ми завжди зберігаємо на складі таку кількість матеріалів, яку витрачаємо приблизно за місяць. Якщо певний вид розповсюдженого матеріалу закінчується, ми одразу поповнюємо запаси. Звичайно, неможливо передбачити всі потреби наших клієнтів. Але, якщо навіть у нас на складі не буде необхідної сировини, ми отримаємо її від постачальника найближчим часом. Як правило, час доставки звичайних матеріалів, таких, як сталь чи нержавіюча сталь, складає 2-3 робочі дні. Навіть рідкісні спеціальні сплави ми отримаємо не пізніше, ніж через тиждень після замовлення. 

Це дозволяє нам виконувати навіть найскладніші замовлення у найкоротші терміни. 

Контроль якості матеріалів

Незважаючи те, звідки ми отримуємо сировину, кожна партія проходить детальний та ретельний контроль якості. Нашим замовникам не потрібно перевіряти матеріали - вони точно будуть відповідати специфікації. 

У нас запроваджений трьохетапний контроль якості сировини:

Матеріали перевіряються під час надходження від постачальника. 

На складі відбувається періодичний контроль матеріалів, що зберігаються. 

Якість кожного профілю також контролюється при видачі його зі складу на виробництво. 

У разі, якщо буде виявлено навіть найменше відхилення від специфікації, матеріал не буде використовуватись на виробництві.