Металеві вироби на замовлення виробляємо на верстатах ЧПУ

Металеві вироби на замовлення

Металеві вироби на замовлення виробляємо на верстатах ЧПУ
18.03.2020

Виробляємо деталі за вашим кресленням. Працюємо на сучасних токарних, фрезерних і токарно-фрезерних верстатах ЧПУ. Пропонуємо серійне і дрібносерійне виробництво металевих виробів на замовлення.

Виточити деталь будь-якого розміру і форми. Дотримуємося розміри до сотих часток міліметра (точність значення залежать від типу оброблюваного матеріалу). Надаємо послуги по реверсивному інжинірингу - можемо відтворити виріб з металу за зразком.

Обробляємо навіть нержавіючу сталь і титан. Сировину отримуємо з країн ЄС. Наша система управління якістю відповідає стандарту ISO9001.

Як замовити виробництво виробів з металу

Зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для вас способом, зазначеним на сторінці контакти. Або надішліть креслення на пошту os@ncengineering.net.ua. Наші менеджери зв'яжуться з вами й уточнять подробиці замовлення. Потім інженери розрахують вартість виробництва і зроблять для вас комерційну пропозицію.

Приймаємо креслення в будь-якому форматі, можемо виготовляти металеві вироби за зразком. Надаємо інженерну підтримку.

Виготовлення виробів з металу на верстатах ЧПУ

Спочатку підбирається сировину за вимогами замовника. Потім метал розрізається на заготовки. Параметри заготовок розраховуються таким чином, щоб якомога менше матеріалу потрапило у відходи. Це дозволяє знизити собівартість виробництва.

Потім інженери пишуть програму для верстатів ЧПУ.

У програмі описується кожен рух заготовки та інструменту в процесі металообробки. Якщо кінцевий виріб має круглу форму, то найчастіше застосовується токарне оброблення. Якщо квадратну - то застосовується фрезерна обробка. Іноді обидва процеси поєднуються.

Оператор уважно стежить за роботою верстата, зносом інструменту та якістю одержуваних металевих виробів.

Готова продукція відправляється у відділ контролю якості. І тільки після того, як фахівці переконаються у повній відповідності металевих виробів вимогам замовника, партія відправляється на його адресу.

 

Металлические изделия на заказа - этап производства

З якими металами ми працюємо

Найбільшою популярністю серед наших замовників користується алюміній та сплави з нього. Нічого дивного: це м'який і легкий метал, слабо піддається корозії. Його легко обробляти. Тому вироби з алюмінію виходять приблизно в три рази дешевше продукції з нержавіючої сталі або інших кольорових металів.

Ми працюємо: з первинним алюмінієм (А5, А8, А99, інші), технічним алюмінієм (АД, АД1, АДС, АДч та інші), алюміній для розкислення (АВ92Ф), алюмінієвим деформуючим сплавом (АЦпп, В96) та іншими сплавами.

  1. Також виготовляємо вироби з таких металів:
  2. Мідь, бронза, латунь.
  3. Титан і його сплави.
  4. Чавун.
  5. Сталь та її сплави, нержавіюча сталь.

 

Металлические изделия на заказ - подготовка сырья

Ціна

Вартість вироби з металу залежить, головним чином, від трьох чинників:

  • Маси.
  • Вартості матеріалу.
  • Складності обробки.

Вартість деяких робіт, таких як програмування і налагодження верстатів, розбивається на всю партію. Тому чим більше одиниць виробів ви замовляєте, тим дешевше вам обійдеться кожна одиниця.

Наші клієнти

Ми співпрацюємо із компаніями з ЄС, США, Канади, України. Виробляємо металеві вироби на замовлення для підприємств з Києва, Харкова, Нур-Султана, Алмати, Мінська. Доставка замовлень по Україні здійснюється за схемою "сьогодні на завтра". Середній термін доставки в ЄС - три робочих дні.