Металообробка на верстатах ЧПУ Ен Сі Інжиніринг Україна

Металообробка на верстатах ЧПУ - Ен Сі Інжиніринг Україна

Металообробка на верстатах ЧПУ Ен Сі Інжиніринг Україна
20.10.2019

Металообробка на верстатах з ЧПУ - наша спеціалізація. Ми вважаємо, що є кращими в цій галузі. Найбільш технологічними, сумлінними, швидкими та якісними. Тому ми виконуємо замовлення будь-якої складності швидше, ніж інші. І кількість браку в кожній партії у нас стабільна. Завжди 0%. Як нам вдалося стати металообробною компанією №1? Секрет дуже простий:

Ми з самого початку вирішили не розпилюватись, а сконцентрувати всі зусилля на контрактній металообробці на верстатах з ЧПУ.

У всіх аспектах діяльності, починаючи з металообробки та підбору сировини, закінчуючи навчанням персоналу та діловодством ми керуємось найвищими європейськими стандартами. 

За взірець для себе ми взяли автоперегони “Формула-1” (FIA Formula One World Championship). Тому, що любимо швидкість, вправність, оптимальні інженерні рішення та передові технології. 

Відносини з клієнтами та постачальниками ми будуємо на принципах лояльності та взаємовигідної співпраці.

Наша мета - бути еталонним бізнесом у сферах інжинірингу та високотехнологічної металообробки. 

Але нас не цікавить перемога будь якою ціною. Ми сповідуємо певні цінності та дотримуємось норм моралі в роботі. Є певні межі, через які не можна переступати. Власне на них тримається ділова репутація та імідж надійного бізнес-партнера. 

Ось головні цінності кращої металообробної компанії:

Порядність та принциповість як у відносинах з діловими партнерами, так і всередині колективу.

Безперервний розвиток та вдосконалення бізнес-процесів, виробництва, логістики та інших напрямків діяльності. 

Максимальний рівень відповідальності кожного працівника, в незалежності від посади та досвіду роботи. 

Корпоративна культура на постійно високому рівні. 

Професіоналізм у всьому. Якщо ми щось не вміємо чи не знаємо, ми це визнаємо та починаємо навчатись. 

Виробництво та інжиніринг

Більшість компаній у нашій галузі розглядає ЧПУ металообробку, як побічний вид діяльності. Великі підприємства беруть контрактні замовлення, лишень коли їх верстати простоюють, коли вони не залучені у власному виробництві. 

А для нас ЧПУ металообробка всіх типів - основний вид діяльності. Ми займаємось виключно контрактним виробництвом деталей. Тому маємо неабиякий досвід в цій царині. Наші інженери, ґрунтуючись на попередньому досвіді, можуть порадити замовнику, як оптимізувати креслення, виробничий процес чи навіть кінцевий продукт. 

І ми не збираємось змінюватись. Бути найкращою в ЧПУ металообробці - це і є наша кінцева мета. 

Так, ми намагаємось залучити чим більше нових клієнтів, розширити виробництво. Постійно збільшуємо верстатний парк, наймаємо та тренуємо нових спеціалістів. Але ми не збираємось міняти профіль нашої діяльності, лишень масштабуємо бізнес. Постійно переносимо його на новий щабель. Щоб могти виконувати ще швидше самі складні замовлення з металообробки. 

Технології постійно змінюються. Верстати вдосконалюються, з’являються нові різновиди сировини та способи її обробки. Ми уважно слідкуємо за цим процесом і можемо з гордістю заявити: наше виробництво готове до виконання замовлень, згідно з самими сучасними вимогами. 

Сподіваємось, навіть віримо, що зможемо і надалі залишатись на вістрі технологічного прориву, який вже видно неозброєним оком.