Металообробка поруч зі мною на верстатах ЧПУ

Металообробка поруч зі мною

 Металообробка поруч зі мною на верстатах ЧПУ
15.10.2019

Ми завжди знаходимось поруч. Неважливо, де знаходитесь ви - в ЄС, Великобританії, Сполучених Штатах чи іншій державі. Якщо ви шукаєте металообробку поруч, вам потрібно звернутись до Ен Сі Інжиніринг Україна. 

Чому відстань не має значення

Виробництво деталей під замовлення - досить тривалий процес. Коли ви почнете інженерну розробку, ви самі у цьому переконаєтесь. Вам знадобиться не менше декількох тижнів на те, щоб створити креслення чи тривимірну модель. Також вам потрібно буде підібрати матеріал, визначити його необхідну міцність, пружність, еластичність та інші параметри. Можливо, знадобиться виготовлення прототипу чи проведення тестування. 

Саме серійне виробництво не займе багато часу. Ми можемо виготовити декілька тисяч деталей всього за одну добу. Звичайно, потрібен ще деякий час для налаштування верстатів ЧПУ, програмування, попередньої підготовки сировини. Але більшість замовлень з металообробки ми виконуємо менше, ніж за тиждень. Ще декілька днів йде на логістику, доставку готової продукції на склад замовника. 

Проте ці строки значно менші, ніж у більшості наших конкурентів. Використання сучасних методик оптимізації виробництва та логістики дозволяє нам випереджати інших у швидкості виконання замовлень. 

Тому ми маємо сміливість заявити:

“Якщо ви замовите послуги з металообробки у Ен Сі Інжиніринг Україна, ви отримаєте готові деталі раніше, ніж у компанії, що знаходиться поруч із вами”.  

Просто надішліть ваше креслення чи тривимірну модель і переконайтесь. 

Співпраця з нами дозволить вашому бізнесу скоротити час виробництва готової продукції, що призведе до зменшення витрат та збільшення прибутків.

Ось чому металообробка поруч зі мною - це Ен Сі Інжиніринг Україна

Наші менеджери спілкуються англійською та німецькою, українською та російською мовами. Вони чудово розуміються на всіх інженерних та виробничих аспектах. Тому вам буде приємно з ними контактувати. Наш спеціалісти радо допоможуть вам оптимізувати конструкцію вашої деталі, якщо це можливо. Ми підкажемо, як можна зменшити собівартість, не втрачаючи при цьому якість готового виробу. 

Контроль якості на нашому виробництві дозволяє гарантувати вчасні поставки готової продукції без браку. Ви отримаєте необхідну кількість деталей гарантовано високої якості. Отже, вам не потрібно закладати вартість запасних деталей при розрахунку вартості партії вашої готової продукції. 

Так, ментально ми й справді знаходимось поруч із вами. Тому, що розуміємо ваші цілі та пріоритети й завжди готові допомогти у їх досягненні. 

Кожне ваше замовлення - наш пріоритет

Ми не поділяємо клієнтів на малих та великих. Працюємо однаково і з транснаціональними корпораціями, і з невеличкими стартапами. Яку б партію деталей ви не замовили, можете навіть не сумніватись: ми підходимо до виконання вашого замовлення з максимальною відповідальністю. 

Ми будемо уважно та ретельно контролювати якість на всіх етапах - від підбору сировини до відвантаження готової продукції. З кожним наступним замовленням, отриманим від вас, ми все більше будемо пристосовуватись до ваших потреб. Ви зможете оптимізувати власні процеси, починаючи від логістичних й закінчуючи виробничими. Зможете покладатися на нас, бо будете точно знати: готові деталі надійдуть точно в зазначений термін, а їх якість буде на всі 100% відповідати нормам, зазначеним у специфікації.