Токарно-фрезерні роботи на верстатах ЧПУ NC Engineering Ukraine

Токарно-фрезерні роботи за вашим кресленням

Токарно-фрезерні роботи на верстатах ЧПУ NC Engineering Ukraine
18.03.2020

Запрошуємо до співпраці підприємства та організації. Пропонуємо токарно-фрезерні роботи будь-якої складності за вашим кресленням. Працюємо з мінімальними допусками - до 0,01 мм по всіх осях. Виготовляємо деталі з металів та їх сплавів, пластику всіх видів і типів. Працюємо на сучасних верстатах ЧПУ.

Приймаємо креслення в будь-якому форматі. Пропонуємо інженерну підтримку в оптимізації процесу виробництва деталей та компонентів. Використовуємо тільки імпортну сировину з країн Європейського Союзу. Маємо в своєму розпорядженні достатні виробничі потужності для того, щоб випускати середні серії (до 50 000 одиниць) готових виробів в тиждень.

Що таке - токарно-фрезерні роботи

При токарній обробці обертається деталь, яку підводять до інструменту. При фрезерній - навпаки, обертається інструменту, який підноситься до статичної заготовка. Токарно-фрезерний верстат ЧПУ здатний поєднати дві ці дії. У ньому механізм кріплення заготовки та оброблювальний інструмент встановлені на підшипниках.

Токарно-фрезерні роботи - це процес виготовлення деталі, в ході якого застосовуються по черзі обидві технології обробки. Це дозволяє значно економити час. Немає потреби виймати заготовку з одного верстата та переносити її на інший.

Використання сучасних токарно-фрезерних верстатів ЧПУ дозволяє істотно знизити собівартість виготовлення деталей. Та суттєво скоротити час виробництва.

 

 Токарно-фрезерные работы на станке ЧПУ

Які матеріали ми обробляємо на токарно-фрезерних верстатах

Ми готові працювати із будь-якою сировиною, що володіє достатньою твердістю і тугоплавкістю. Надсилайте ваше креслення, а наші інженери підготують пропозицію. У нас на складі вже є в достатній кількості такі матеріали різних марок:

Сталь, у тому числі така, що застосовується в медицині та харчовій промисловості.

  • Алюміній та його сплави.
  • Титан та його сплави.
  • Бронза, латунь, інші сплави на основі міді.
  • Пластики різних типів і видів.
  • Інші метали.

Ціна токарно-фрезерних робіт

Визначається в кожному випадку окремо тому, що сильно залежить від таких факторів:

  1. Кількості деталей в партії.
  2. Маси та габаритів кожного виробу.
  3. Складнощі обробки.

Наші інженери визначать ціну токарно-фрезерних робіт за вашим кресленням протягом трьох робочих днів.

Як замовити токарно-фрезерні роботи

Щоб зробити замовлення, відправте нам креслення на електронну пошту (вказана в шапці сайту і в розділі контакти) або скористайтеся формою, натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку екрану. Протягом двох годин після отримання вашого креслення наші менеджери та інженери зв'яжуться з вами, щоб уточнити інформацію. Протягом трьох робочих днів ви отримаєте комерційну пропозицію.

Надсилайте креслення в будь-якому форматі, навіть у вигляді фотокопії малюнка, зробленого від руки. Якщо є така можливість - надішліть нам еталонну деталь. Щоб ми могли ще краще контролювати якість.

 

Заказать токарно-фрезерные работы

FAQ (Питання і відповіді) по токарно-фрезерним роботам

Яку мінімальну кількість деталей ви можете виготовити?

Працюємо з серіями від 50 штук. Пам'ятайте, що чим більше виробів в серії, тим менше виходить собівартість кожної окремої одиниці.

Які терміни виробництва?

Виконання середнього замовлення займає приблизно місяць. Однак, ми можемо виготовити для вас партію набагато швидше. Чим довше ви з нами співпрацюєте, тим швидше отримуєте своє замовлення. Ми набираємося досвіду виготовлення саме ваших деталей і накопичуємо на складі більше сировини.

З якими матеріалами ви не працюєте?

Ми не робимо токарно-фрезерну обробку деревини. Всі інші матеріали - беремо в роботу. Якщо, звичайно, наші верстати дозволяють виконувати їх обробку. Уточнюйте інформацію у менеджерів.