Послуги ЧПУ: виготовимо деталі за вашим кресленням NC Engineering

Послуги ЧПУ: серійне виробництво деталей за вашим кресленням

Послуги ЧПУ: виготовимо деталі за вашим кресленням NC Engineering
18.03.2020

Пропонуємо послуги ЧПУ на сучасних токарних, фрезерних і токарно фрезерних верстатах HAAS, Mazak. Здійснюємо серійне і дрібносерійне виробництво деталей будь-якої складності. Працюємо з допусками в соті частки міліметра (точні параметри залежать від матеріалу). Оброблюємо:

  1. Сталь і нержавіючу сталь усіх марок.
  2. Алюміній і його сплави.
  3. Латунь, бронзу, інші сплави кольорових металів.
  4. Титан і його сплави.
  5. Всі види та типи пластика.

Пропонуємо інженерну підтримку. Використовуємо тільки високоякісні матеріали, одержані з країн Європейського Союзу. Здійснюємо управління якістю за стандартом ISO9001. Доставляємо готову продукцію по всьому світу.

Не надаємо послуги ЧПУ по дереву. Не займаємося виробництвом одиничних деталей. Працюємо виключно дрібної, середньої і великої серією. Випускаємо від 50 до 50 000 виробів в одній партії.

 

Послуги ЧПУ по металу

Використовуємо верстати з числовим програмним управлінням для високоточної металообробки. Стандартна точність - 0,01 мм. Зазвичай круглі металеві вироби виробляються на токарних верстатах. Наприклад, таким чином робляться втулки, шківи, кільця, муфти.

Працюємо з кольоровими і чорними металами будь-яких марок.

 

Услуги ЧПУ по металлу

Послуги ЧПУ фрезера

Деталі, форма яких далека від круглої, виготовляються фрезеруванням. У цьому випадку обертається не заготовка, як на токарному верстаті, а інструмент, яким вона обробляється. Точність обробки по всіх осях - 0,01 мм.

Деталі складної форми з металу виробляються на токарно-фрезерних верстатах. Це дозволяє скоротити час виробництва. Не потрібно переносити заготовку з одного верстата на інший. Тому собівартість кінцевого виробу виходить нижче.

Послуги ЧПУ по пластику

Вартість обробки пластику значно нижче, ніж металу. При роботі з ним менше зношується інструмент. Фреза може зняти більший шар матеріалу за один прохід. Скорочується час виробництва одного виробу.

Тому ми все частіше отримуємо замовлення на виготовлення пластикових деталей. Це елементи вимірювальних приладів, деталі інвалідних колясок, обладнання харчової промисловості та багато інших виробів.

Як замовити послуги ЧПУ

Надсилайте нам креслення вашої деталі в будь-якому форматі. Працюємо навіть з фотографіями паперових креслень. Відправляйте на пошту os@ncengineering.net.ua. Наші інженери проаналізують креслення, уточнять параметри деталі і складуть для вас комерційну пропозицію. Запропонуємо вам спосіб, як можна оптимізувати ваше виріб, щоб знизити його собівартість.

Запустимо виробництво протягом тижня.

 

Заказать услуги ЧПУ

Ціна послуг ЧПУ

Основна складова собівартості - це ціна сировини. Тому більшість деталей виробляються з алюмінію. Цей метал слабко піддається корозії і добре обробляється. Процес займає менше часу, менше зношується інструмент.

Наші клієнти

Ми працюємо з замовниками з усього світу. Найчастіше послуги ЧПУ замовляють у нас компанії з Німеччини та Великобританії. В Україні ми частіше отримуємо замовлення з Харкова, Дніпра, Запоріжжя. Як правило, терміни доставки по країні складають не більше 1 робочого дня за принципом "сьогодні на завтра". Доставка по ЄС займає від трьох до семи робочих днів.