Обладнання. Сучасні станки  ЧПУ

Обладнання. Сучасні станки ЧПУСучасні верстати ЧПУ це високопродуктивні агрегати, які призначені для металообробки, як індивідуальних, складних деталей, так і для серійного виробництва заготовок одного типу. Залежно від поставлених завдань виготовлення вибирають верстат необхідного типу, виду і характеристики.

Послуги з фрезерної металообробці широко застосовується, як в металообробної, так і в деревообробній галузі. Для того, щоб виготовлення деталей на верстаті ЧПУ реалізувалося в відповідно до найвищих стандартів якості, процес його проведення слід довіряти тільки досвідченим експертам.

Знайти широкий вибір професійного обладнання для металообробки за індивідуальними кресленнями, а так само команду досвідчених експертів Ви зможете у компанії «Ен Сі Інжиніринг Україна».

1 х HAAS UMC-750

HAAS UMC-750  являє собою 5-осьовий вертикальний обробний центр з переміщенням по осях  Х 762 мм. Y 508 мм .Z 508 мм. і має вбудований поворотний стіл. Машина оснащена  електродвигуном прямого приводу потужністю 30 Кс , і поставляється з системою автоматичної заміни на 40+1 інструмент. Машина придатна для дрібносерійного виробництва складних деталей.

1 х HAAS UMC-750

6 х Haas VF2SS

Супер-швидкісний Вертикальний обробний центр із робочою областю 762 х 406 х 508 мм, електродвигуном прямого приводу на 22,4 кВт , 12000 обертів на хвилину, високошвидкісним автоматом заміни на 24 + 1 інструмент, швидкістю переміщення 35,6 м / хв. Верстат придатний для невеликого виробництва деталей середнього розміру.

6 х Haas VF2SS

3 х Haas MiniMill

HAAS Mini Mill  від Haas Automation  забезпечує щедру робочу площу в 406 х 305 х 254 мм. Це супер-компактна машина із шпинделем на  6000 об/хв, швидким переміщенням осей і  системою автоматичної заміни на 10 інструментів. Mini Mill забезпечує виробництво дрібних партій простих деталей з такою ж надійністю як і решта верстатів Haas Automation.

3 х Haas MiniMill

2 х HAAS DT1

HAAS DT-1 являє собою компактний, високошвидкісний верстат нарізання різьб із можливістю фрезерування. Машина має 20 "х 16" х 15,5 "(XYZ) робочий куб і стіл 26 "х 15" . Потужний електродвигун з прямим приводом шпинделя забезпечує 15000 оборотів в хвилину, а також дозволяє жорстке нарізування різьб зі швидкістю до 5000 оборотів в хвилину. Швидкісна система заміни на 20- інструментів та переміщення осей у 61000 мм/хв забезпечують мінімальний час холостого ходу

2 х HAAS DT1

1х Cincinnatti Sabre 1000

CINCINNATI SABRE 1000 це універсальний вертикальний фрезерний верстат котрий здатен обробляти деталі 500*1100мм. Верстат обладнаний автоматичною заміною  на 21 інструмент. Масивні лінійні направляючі верстату роблять його придатним для обробки важких деталей

 

1х Cincinnatti Sabre 1000

3 х HAAS ST-10

HAAS ST-10 являє собою невеликий токарний верстат зі ЧПУ з 56 х 406 мм робочою областю, A2-5 шпинделем і патроном на 165 мм, які приводяться в рух 11,2 кВт електродвигуном при максимальних 6000 обертів на хвилину. Токарний верстат оснащений 12-станційною VDI / Bolt-on гібридною револьверною головкою і задньою бабкою. Машина являє собою ідеальне рішення для невеликого виробництва простих деталей.

3 х HAAS ST-10

1 х Mazak QuickTurn30

MAZAK QT-30 являє собою 2-осьовий токарний верстат з 310 * 956 мм робочою областю. 254 мм патрон приводиться в рух 30 кВт електродвигуном. Патрон може тримати прутки до 72мм. Токарний верстат має 12 позиційну (6 осьових інстументів) револьверну головку і жорсткої бабку. Машина здатна до дрібносерійного виробництва великих і простих деталей.

1 х Mazak QuickTurn30

3 х Leadwell LTC-20

Leadwell LTC-20P являє собою токарний верстат з ЧПУ з робочою зоною 200 * 500мм. Оснащений 210мми патроном, який приводиться в рух за допомогою електродвигуна на 15 кВт .Патрон може утримувати прутки діаметром до 51мм. Токарний верстат оснащений 12-позиційною bolt-on револьверною головкою і задньою бабкою, що робить його ідеальним для дрібносерійного виробництва деталей середнього розміру.

3 х Leadwell LTC-20

1 х HAAS ST-20

HAAS ST-20 являє собою токарний верстат з ЧПУ, з робочою зоною в 533мм, 51 мм отвором на прутки в шпинделі довжиною 806мм. Обладнано 14,9 кВт електродвигуном, який забезпечує 4000 оборотів в хвилину, жорсткий шпиндель A2-6 та патрон на 210 мм ,  інтсрументальна головка на 12 холдерів , з опцією жорсткого нарізання різьб

1 х HAAS ST-20

1 х Hyundai-Kia SKT-250SY

Hundai KIA-SKT 250 є багатоцільовим токарним верстатом з максимальними можливостями обробки 410 * 700 мм. Головний  привід на 3500 оборотів в хвилину. Шпиндель з віссю C та внутрішнім отвором на 95мм. VDI-40 револьверна головка з привідним осьовим і радіальним інструментом від 0 - 4000 оборотів на хвилину і допоміжним шпинделем. За рахунок великих швидкостей переміщення машина підходить для виробництва середніх партій  складних деталей.

1 х Hyundai-Kia SKT-250SY

1 x Gildemesiter MF Twin 65

Gildemeister MF Twin 65 це швидкістний токарно-фрезерний верстат. З максимальним оброблюваним діаметром 200 мм і  довжиною 555 мм, отвір шпинделем 79 мм. Обладнано суб- шпинделем і віссю С. Потужний привід, здатний  розганяти основний шпиндель до 5000 оборотів/хвилину. Машина оснащена двома револьверними головками, які можуть вмістити до 12 інструментів кожен з яких в свою чергу може бути привідним. Все це в поєднанні з великою швидкістю переміщень робить цю машину чудовою для середнього виробництва складних деталей.

1 x Gildemesiter MF Twin 65

1 х Mazak SQT-250

SQT-250 є багатоцільовим токарно-фрезерним верстатом з максимально оброблюваною зоною у 300 * 538 мм. Патрон 254 мм який  приводиться в рух 18,6 кВт електродвигуном,  з максимальними обертами 4000 обо/хв і оснащений віссю С. Шпиндель здатний утримувати 62мм прутки. Машина оснащена револьверною головкою VDI  на 12 привідних інструментів. Потужність привідного інструменту 3.73 кВТ. Крім того, встановлено суб-шпиндель і падатчик прутків.

1 х Mazak SQT-250

1 х Haas Tl 15

TL-15 токарний верстат зі ЧПУ має 20-сильний привід основного шпинделя з 210мм патроном і допоміжним шпинделем. Обидва шпинделя забезпечують швидкість до 5000 оборотів в хвилину. Максимальний діаметр обробки для TL-15 становить 254 мм, з максимальною довжиною до 381 мм. TL-15 поставляється зі стандартною револьверною головкою на 12 інструментів, який містить комбінацію з шести VDI 40 і шести болтових посадок на інструмент також з привідним осьовим і радіальним оснащенням. Верстат придатний для дрібного виробництво складних деталей.

1 х Haas Tl 15

Конструктивні елементи ЧПУ верстатів

За своєю конструкцією верстати ЧПУ представлені у вигляді високотехнологічного агрегату, який запрограмований на реалізацію конкретних операцій.

Напрямні агрегатів характеризуються високою зносостійкістю і забезпечують точність рухів.

Привід основного руху в кожному верстаті ЧПУ здатний справлятися з найбільшими перевантажити і має безступінчатий регулятор швидкості. Найбільш часто в якості приводів вибирають електродвигуни асинхронного типу, які забезпечують точну і безперебійну роботу обладнання.

Одним з найголовніших елементів верстата є привід подачі. Саме привід подачі визначає загальну похибка обробки деталей. Завдяки малій вазі розгону, плавному ходу, незначною силі тертя і високої жорсткості кінематичних ланцюгів досягається точне визначення даних. В якості приводу застосовують вентильні двигуни з датчиками гальма і зворотного зв'язку.

Шпиндель верстата ЧПУ - це завжди максимальна точність обертання, висока зносостійкість базирующих поверхонь і відмінна жорсткість. Завдяки вбудованим в конструкцію автоматичних пристроїв, а так само систем тепловідведення досягається ефективне і безперебійне функціонування елементу обладнання.

ЧПУ верстати. Класифікація

Токарні верстати ЧПУ

Токарні верстати ЧПУ - це високопродуктивні агрегати, які призначені для зовнішньої і внутрішньої обробки металу різанням методом обертання. В процесі токарної обробки головним функціоналом є обертання, а рух ріжучого інструменту поступальним рухом.

Токарні верстати ЧПУ застосовують для обробки заготовок з криволінійної або багатоступеневою поверхнею, що робить дане устаткування одним з найбільш часто вживаних агрегатів для металообробки.

Особливістю токарних верстатів ЧПУ є їх многостаночную в обслуговуванні, що дозволяє виготовляти великі партії деталей в максимально стислі терміни. Саме на токарних верстатах виконують такий комплекс технологічних операцій, як нарізування різьблення, свердління, розточування конічних, циліндричних або фасонних поверхонь, а так само підрізування торців деталей. Завдяки наявності систем з пристроями для нарізки різьблення досягається швидка обробка складних деталей на максимально високих швидкостях.

За своєю будовою токарні верстати представлені у вигляді агрегату, з двома керованими координатами. Координата Z відповідає за процеси переміщення каретки по осі шпинделя, а координата X забезпечує переміщення санчат. На кожній слазке встановлена поворотна головка, вісь якої, в залежності від моделі верстата може розташуватися, перпендикулярно або паралельно осі шпинделя. Швидкий результат обробки металу досягається завдяки револьверним голівках, на позиції яких встановлюються відразу два інструменти для зовнішньої і внутрішньої обробки деталі. Як результат, обробка металів на верстатах ЧПУ дозволяє заощадити час в два раз. У разі обробки складних матеріалів, задіюються токарні верстати з великою кількістю інструментів.

В результаті проведення токарного оброблення кольорових металів на верстатах ЧПУ досягається масове і безперебійне виробництво будь-яких конструкційно складних заготовок або деталей. Технологія токарної обробки широко застосовується для виробництва деталей в машинобудівній, енергетичній, транспортній, а так само в нафтопереробній сфері.

Фрезерні верстати ЧПУ

Фрезерна обробка металу на верстатах ЧПУ - це складний процес, результатом якого є отримання деталі з ідеальною геометрією поверхні. Завдяки наявності ріжучих матеріалів, за допомогою фрезерної металообробки досягається шліфування і обробка фасонних або простих поверхонь. Як результат, саме фрезерна обробка металу різанням дозволяє вирішити завдання виготовлення складних деталей для об'єктів різного цільового призначення.

Основним завданням фрезерних робіт на верстаті ЧПУ є створення ідеальної деталі будь-якої конструкційної складності. Завдяки високою точністю, якою володіє верстат, легко можна обробляти деталі нестандартної форми або поверхні. Крім того, такі верстати для обробки металів дозволяють обробляти, як малі, так і великі партії. Завдяки роботі за заданою програмою, агрегат легко справляється з будь-якими завданнями.

Особливістю фрезерного верстата ЧПУ є не тільки можливість проведення різних операцій по розкроюванні і обробці різних поверхонь, але і створення об'ємних конструкцій. Крім того, після фрезерної обробки металу відсутній оплавлення, нагар або неприємний запах, що є більш ніж важливим для обробки візуальних об'єктів.