Замовляйте сьогодні анодування алюмінію

Надішліть креслення, зразок чи фото вашої деталі – ми безкоштовно розрахуємо вартість анодування. Або залиште номер телефону – зв’яжемось з вами.

 
Розрахувати моє замовлення
Зателефонуйте мені

 

Пропонуємо послуги з анодування – утворення на поверхні алюмінію захисної оксидної плівки під дією електричного струму. Наносимо конверсійне неорганічне покриття (поверхня перетворюється в плівку). Працюємо з усіма марками алюмінію та сплавів на його основі.


 

Захист від корозії


Виріб прослужить довше. Та збереже міцність.

Декоративне покриття


Матова або глянцева поверхня. Будь-який колір.

Зносостійкість


Та інші властивості

 

Що ми робимо

необхідно

Анодування


На поверхні деталі під дією електричного струму утворюється оксидна плівка.

декор

Кольорове та чорне анодування


Пофарбування деталі у будь-який колір. Декоративне та захисне покриття. Матова або глянцева поверхня.

вирівнювання

Травлення


Робимо по класу E0-E6 по ISO 7599:2010 (E). Поверхня деталі вирівнюється. За потреби поверхня матується (сатин, "сніжне травлення").

надійно

Тверде анодування


Відрізняється режимом. Утворюється біль щільна плівка з меншими порами. Що підвищує зносостійкість та твердість покриття.

очистка

Склоструменева оборобка


В камері під тиском подається струмінь скляного піску. Очищує поверхню виробу, знімає забруднення, вирівнює.

Замовляйте зараз

Натисніть на кнопку, щоб відправити нам креслення
вашого виробу на розрахунок

 

Ваші вироби стануть найкращими

 

Алюміній – чудовий матеріал. Він легкий, пластичний, легко піддається обробці. Ще й коштує недорого. Але йому потрібен захист. Під впливом природних факторів метал швидко піддається корозії, втрачає характерний блиск. Швидко зношується, на його поверхні можуть з’явитись відкладення солей.

 

Щоб запобігти цьому, потрібно нанести шар захисного покриття. Найкраще для цього підходить анодування. За допомогою цієї технології можна не тільки захищати деталь від корозії, але й надавати їй інші потрібні властивості. Наприклад, змінювати електропровідність чи підвищувати зносостійкість. Або ж надавати потрібних декоративних властивостей.

 
 

Полірований алюміній виглядає неперевершено. Але дуже швидко втрачає блиск від атмосферних явищ. Анодована поверхня може бути матовою чи блискучою. Прозорою або кольоровою. Головне – вона довго зберігає бездоганний вигляд нового виробу.

Перевірено практикою
 

Переваги співпраці з нами

Якщо ви раніше замовляли анодування в Україні то, мабуть, стикнулись з проблемою низької якості. Ми дуже добре це розуміємо. Тому вирішили для себе: працюємо без браку. Та завжди стаємо на бік клієнта.

 

Команда


В нашій команді - провідний інженер-технолог України. Він опікується процесом, слідкує за дотриманням технологій.

Матеріали


Американські барвники та ущільнення від US Specialty Color Corporation. Реактиви для підготовки тільки від KIESOW DR. BRINKMANN GMBH & CO. KG

Допуски


Ми готові витримати ваші вимоги по точних розмірах деталі. Контролюємо їх застосовуючи калібри, мікрометри, товщиноміри чи інше. Гарантуємо збереження вказаних важливих допусків після анодування.

Швидкість


Стандартний термін виконання замовлення – 1-3 дні. Швидше, ніж будь-хто інший.

 

До клієнта їде тільки якісна, перевірена деталь.

Наше головне правило
 
Замовляйте зараз

Натисніть на кнопку, щоб відправити нам креслення
вашого виробу на розрахунок

 

Як ми робимо анодування

 1. Деталі монтуються на підвіску.  
 2. Очищаються від жирових забруднень, масел. 
 3. Деоксидація. Знімаються оксидні плівки в кислоті. 
 4. Травлення. Створити фактуру, вирівняти поверхню. Декоративне чи звичайне. 
 5. Освітлення. Видаляємо наліт з легуючих компонентів. 
 6. Анодування. 
 7. Колорування. 
 8. Ущільнення - закупорка пор.  
 9. Сушка, демонтаж, протирання. 
 10. Контроль якості.
 

Ретельна промивка з використанням демінералізованної води.

Наш секрет успіху
 

Процес анодування

Анодування, якщо дуже спростити, це занурення алюмінієвої деталі в електроліт, де через неї пропускається електричний струм. Поверхня перетворюється в оксид алюмінію. Правильне формування покриття з оксиду алюмінію надає поверхні підвищену стійкість до корозії і стирання. Оксид також стає основою для поглинання кольору при створенні чудових декоративних покриттів.Анодна або оксидна плівка на поверхні алюмнію є прекрасним грунтом під інші типи покриття (лакофарбове або порошкове).

 

Кожен сплав анодується по різном, в залежності від кількості легуючих компонентів. Наприклад, сплав 2024 має більш високий вміст міді, ніж 6061. Це вимагає внести зміни в режим обробки. Але для нас це не є проблемою.

 
 

Виготовлення деталей

Хоча більшість поверхонь деталі можна анодувати, проектувальнику необхідно враховувати реалістичні властивості процесу. Деталі, які зібрані, зварені, з’єднані і мають виїмки, можуть створювати проблеми для анодізатора. Для розв’язання цих проблем можуть знадобитися додаткові кроки. Зв’яжіться з нами, і ми обговоримо з вами, як вирішити деякі з цих проблем.

 

Додавання кольору

Практично будь-який вид анодування дозволяє ще й фарбувати деталі. Однак це також залежить від типу і використовуваного алюмінієвого сплаву. Кожен сплав може давати різний «природний» колір після анодування. Це може вплинути на відтінок бажаного остаточного кольору. Зазвичай тип II дає самий «чистий» колір. Іноді барвники, які ми використовуємо, можна комбінувати, щоб отримати бажаний відтінок. Зверніться до наших спеціалістів щоб дізнатися, чи можливо це для вашої програми.

 

Ущільнення

Це останній етап більшості процесів анодування. Ущільнення закриває пори в шарі оксиду алюмінію і підвищує корозійну стійкість. Для кольорового анодування потрібно робити ущільнення незалежно від типу сплаву. Тверде анодування можна робити без ущільнення.

 

Головна перевага ущільнення - вища корозійна стійкість.

 
 

Повний перелік наших послуг

 
 1. Анодування
 2. Тверде анодування
 3. Анодне оксидування
 4. Пасивація, у тому числі - хімічна пасивація
 5. Захист від корозії алюмінію
 6. Помалювати алюміній
 7. Пофарбувати алюміній
 8. Гальваніка
 9. Малювання
 10. Реставрація алюмінію
 11. Електрохімічне оксидування алюмінію
 12. Цинкатна обробка
 13. Підготовка алюмінію до нанесення інших видів покриттів
 
Замовляйте зараз

Натисніть на кнопку, щоб відправити нам креслення
вашого виробу на розрахунок

 

 

Гальванічні роботи та інші види покриттів від наших партнерів

У випадку, якщо вимоги клієнта передбачають нанесення додаткових або основних видів покриттів, ми співпрацюємо з партнерами, які займаються гальванічними та іншими типами покриттів. Тому нашим клієнтам достатньо тільки вказати у кресленні який вид покриття їм потрібен і ми це зробимо. Після всіх робіт, які надали наші партнери, деталь на нашому підприємстві проходить кілька етапів контролю. Таким чином ми цінуємо час і довіру наших клієнтів і надаємо їм повний спектр послуг.

 

Ми маємо широку мережу партнерів та постачальників металів, завдяки чому процес гальванічних або інших видів покриттів відбудеться швидко та відповідно до поставлених вимог.

 

Основним завданням гальванічної обробки деталей є покращення експлуатаційних характеристик виробу. Як результат, деталь з гальванічним покриттям має захисні властивості, є довговічною та стійкою до впливів будь-яких зовнішніх факторів.

 

Ми можемо запропонувати наступні види обробки поверхонь:

 • Хромування;
 • Нікелювання;
 • Чорніння металу;
 • Анодування;
 • Цинкування;
 • Порошкове фарбування та інші роботи.
 
Замовляйте зараз

Натисніть на кнопку, щоб відправити нам креслення
вашого виробу на розрахунок