Фрезерні роботи на ЧПУ станках по металу і пластмасі на замовлення за Вашими кресленнями в Україні. Фрезерування металу.

Фрезерні роботи на ЧПУ верстатах

 

Фрезерні роботи по металлу та пластмасі

Токарно фрезерні роботи ЧПУ - сучасний підхід до замовника

Надання послуг у сфері металообробки в Україні користується попитом серед підприємств різних форм власності. Одним з основних напрямків в області обробки металів і інших матеріалів є фрезерні роботи на верстатах з ЧПУ (числовим програмним управлінням). За допомогою верстатного обладнання виготовляються деталі і вузли по заданих кресленням для механізмів і машин з різних областей промисловості. Фрезерні роботи ЧПУ дозволяють обробляти плоскі і складні поверхні.

Ми працюємо з усіма видами та сплавами
таких матеріалів, як:

 • сталь
 • алюміній
 • латунь
 • бронза
 • нержавіюча сталь
 • пластик

 

Технічні можливості виготовлення деталей

Фрезерна обробка деталей Параметри
Максимальні габарити 250х1000х700 мм
Мінімальні габарити 4х4х4 мм
Точність обробки до 0,005 мм

Парк обладнання Ен Сі Інжиніринг Україна налічує:

 • 7 токарних верстатів
 • 5 токарно-фрезерних верстатів
 • 13 фрезерних верстатів

 

Сьогодні для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 • Серійне виробництво деталей
  При збільшенні обсягів замовлення для наших клієнтів діє індивідуальна система знижок.
 • Несерійні роботи та виготовлення прототипів.
 • Гарантія дотримання всіх вимог креслень.
  Під час здійснення виготовлення деталей ми точно враховуємо розміри, допуски та відповідність матеріалів.
 • Точне планування всіх виробничих процесів.
 • Дотримання термінів доставки
 • Індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення

 

Токарно фрезерні роботи ЧПУ, на відміну від ручного управління, виключають людський фактор, дозволяючи отримати високу точність обробки виробу до 0,005 мм. Робота на фрезерному верстаті з ЧПУ значно прискорює процес обробки виробу, тим самим збільшуючи обсяг виробленої продукції і знижуючи терміни виконання замовлень.

Значимість послуг з металообробки в наші дні важко переоцінити. Це деталі і комплектуючі для машин, промислового устаткування, механізмів. Наявність на складі запасних частин для виробництва дозволить виключити простої устаткування і втрату прибутку. Фрезерні роботи по металу неможливо виконати без правильного вибору методів, придатних для певного типу деталі. Тут важливу роль відіграє професіоналізм оператора і технічний стан верстата.

Токарні і фрезерні роботи будь-якої складності

Наша компанія пропонує токарно фрезерні роботи на замовлення простих і складних деталей. Наш верстатний парк налічує 25 одиниць високотехнологічних токарних, фрезерних і токарно-фрезерних верстатів, що дозволяють обробляти самі дрібні і великі деталі з різних матеріалів:

 1. фрезерні роботи по пластику виробництво заготовок для меблевого виробництва, виготовлення заглушок, кришок, рекламних конструкцій;
 2.  токарно фрезерні роботи по металу металеві частини для машин, вузлів і механізмів;
 3.  фрезерні роботи по алюмінію  необхідні для харчової, електронної, хімічної промисловості, де технологією передбачено застосування саме алюмінієвих деталей.

Також у нас Ви зможете замовити гальванічні роботи для обробки поверхонь з метою поліпшення міцності, зносостійкості і зовнішнього вигляду деталі.

Точна робота фрезерного верстата  запорука якості продукції

Ми пропонуємо виконання фрезерних робіт по кресленнях або ескізами замовника. Завдяки новітньому верстатного обладнання і технічного оснащення, ми беремося навіть за найскладніші замовлення, які не під силу & laquo; кустарним & raquo; виробництвам. У нас Ви зможете також замовити фрезерно гравірувальні роботи на поверхнях з різних марок сталі. Для кожного конкретного випадку наші професійні токарі-фрезерувальники виберуть оптимальний режим, відповідний для конкретної поверхні. Фрезерні роботи на токарному верстаті повинні супроводжуватися правильним вибором фрези і геометрії ріжучого інструменту, що важливо для продуктивності та оптимізації собівартості процесу. Точність обробки багато в чому залежить від якості інструменту. Робота на фрезерному верстаті заснована на методі копіювання за допомогою ЧПУ (числового програмного керування) і вимагає спеціальної підготовки оператора. Сукупність усіх перерахованих вище факторів визначає якість оброблюваних деталей.

Фрезерні роботи на замовлення від професіоналів

Компанія Ен Сі Інжиніринг Україна пропонує токарно фрезерні роботи для приватних і юридичних осіб.

Чому варто звернутися саме до нас?

 • Індивідуальний підхід до замовника і дотримання термінів поставки деталей.
 • Великий верстатний парк дозволяє брати великі замовлення.
 • При великих обсягах і серійному виробництві діє гнучка система знижок.
 • Виготовлення прототипів і несерійних деталей за індивідуальними кресленнями замовника.
 • Величезний досвід і належна кваліфікація наших фахівців гарантують якість робіт.
 • На кожному етапі виробництва впроваджений суворий контроль якості продукції, що випускається.
 • Економічно обґрунтована ціна послуг дозволить Вам заощадити фінанси.

Вартість робіт на верстатах з ЧПУ залежить від ступеня складності замовлення на фрезерні роботи. Для визначення вартості замовлення надайте техзавдання на пошту info@ncengineering.net.ua або відправте його запчастини до нас на виробництво. Наші технологи прорахують вартість, і ми надамо хорошу ціну.

Маючи репутацію надійного партнера, наша компанія завжди йде назустріч клієнтам, шукає компроміси в складних ситуаціях і ніколи не порушує взяті на себе зобов'язання перед замовником.

Ми своєчасно виконаємо фрезерні роботи будь-якого ступеня складності і доставимо Ваше замовлення зручним способом в будь-яке місто України. Залишилися питання? Телефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами телефону і отримаєте консультацію фахівця.