Фрезерні роботи на ЧПУ станках по металу і пластмасі на замовлення за Вашими кресленнями в Україні. Фрезерування металу.

Фрезерні роботи на ЧПУ верстатах

Фрезерні роботи по металу та пластмасі

Фрезерні роботи на ЧПУ верстатах - це різновид обробки матеріалу (металу, пластику, іншого) шляхом дії на нього обертовим інструментом під числовим програмним керуванням. При цьому матеріал фіксується, а інструмент - обертається, знімаючи зайві частини матеріалу.

Фрезерні роботи по металу та пластмасі

Як правило, використовуються сплави металів в якості заготовки. Від типу металу залежить швидкість обертання, тип інструменту та інші технологічні особливості обробки. Так само й програма обробки пишеться, в залежності від типу матеріалу. 

Найчастіше при фрезерній обробці металу використовуються такі матеріали:

 1. Алюміній та його сплави.
 2. Мідь та її сплави.
 3. Нержавійка. 
 4. Чорна сталь. 

Фрезерні роботи по алюмінію

Зазвичай замовляються машинобудівними та приладобудівними компаніями. Деталі, виготовлені з алюмінію за допомогою фрезерної обробки ЧПУ, містяться чи не в кожному механізмі, де застосовується обертання. Наприклад, в велосипеді чи інвалідному кріслі. Також шляхом фрезерування алюмінію виготовляються декоративні елементи. Наприклад, елементи оздоблення фасадів чи інтер’єрів приміщення. 

Хоча заведено говорити про фрезерування алюмінію, насправді, майже завжди мова йде про алюмінієві сплави. Навіть так званий “авіаційний алюміній” - це алюмінієвий сплав з певними властивостями. Враховуйте це, при розробці деталей та формуванні замовлення. Зазначайте марку алюмінію в специфікації деталі. 

Інженери часто використовують алюміній при проектуванні механізмів через властивості цього металу. Але в обробці він набагато складніший за ту ж сталь чи бронзу. Проте наші спеціалісти мають достатню кваліфікацію, щоб правильно налаштувати та запрограмувати ЧПУ верстати й працювати без браку.

 Фрезерные работы на ЧПУ станке - подготовка

Токарно-фрезерні роботи ЧПУ - сучасний підхід до замовника

На послуги у сфері металообробки в Україні є попит серед підприємств різних форм власності. Одним з основних напрямків в галузі обробки металів та інших матеріалів є фрезерні роботи на верстатах з ЧПУ (числовим програмним управлінням). За допомогою верстатного обладнання виготовляють деталі та вузли згідно з заданими кресленнями для механізмів і машин з різних галузей промисловості. Фрезерні роботи ЧПУ дозволяють обробляти пласкі й складні поверхні.

Ми працюємо з усіма видами та сплавами
таких матеріалів, як:

 • сталь
 • алюміній
 • латунь
 • бронза
 • нержавіюча сталь
 • пластик

 

Технічні можливості виготовлення деталей

Фрезерна обробка деталей Параметри
Максимальні габарити 250х1000х700 мм
Мінімальні габарити 4х4х4 мм
Точність обробки до 0,005 мм

Парк обладнання Ен Сі Інжиніринг Україна налічує:

 • 7 токарних верстатів
 • 5 токарно-фрезерних верстатів
 • 13 фрезерних верстатів

 

Сьогодні для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 • Серійне виробництво деталей
  Зі збільшенням обсягів замовлення для наших клієнтів діє індивідуальна система знижок.
 • Несерійні роботи та виготовлення прототипів.
 • Гарантія дотримання всіх вимог креслень.
  Під час виготовлення деталей ми точно враховуємо розміри, допуски та відповідність матеріалів.
 • Точне планування всіх виробничих процесів.
 • Дотримання термінів доставки
 • Індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення

 

Токарно-фрезерні роботи ЧПУ, на відміну від ручного управління, виключають людський фактор, дозволяючи отримати високу точність обробки виробу до 0,005 мм. Робота на фрезерному верстаті з ЧПУ значно прискорює процес обробки виробу, тим самим збільшуючи обсяг виготовленої продукції і знижуючи терміни виконання замовлень.

Важливість послуг з металообробки в наші дні важко переоцінити. Це деталі і комплектуючі для машин, промислового устаткування, механізмів. Наявність на складі запасних частин для виробництва дозволить виключити простої устаткування і втрату прибутку. Фрезерні роботи по металу неможливо виконати без правильного вибору методів, придатних для певного типу деталі. Тут важливу роль відіграє професіоналізм оператора і технічний стан верстата.

Токарні й фрезерні роботи будь-якої складності

Наша компанія пропонує токарно-фрезерні роботи на замовлення простих і складних деталей. Наш верстатний парк налічує 25 одиниць високотехнологічних токарних, фрезерних і токарно-фрезерних верстатів, що дозволяють обробляти найдрібніші й найбільші деталі з різних матеріалів:

 1. фрезерні роботи по пластику - виробництво заготовок для меблевого виробництва, виготовлення заглушок, кришок, рекламних конструкцій;
 2.  токарно-фрезерні роботи по металу - металеві частини для машин, вузлів і механізмів;
 3.  фрезерні роботи по алюмінію - потрібні для харчової, електронної, хімічної промисловостей, де технологією передбачено застосування саме алюмінієвих деталей.

Також у нас Ви зможете замовити гальванічні роботи для обробки поверхонь з метою поліпшення міцності, зносостійкості і зовнішнього вигляду деталі.

Точна робота фрезерного верстата - запорука якості продукції

Ми пропонуємо виконання фрезерних робіт за кресленнями або ескізами замовника. Завдяки новітньому верстатному обладнанню і технічному оснащенню, ми беремося навіть за найскладніші замовлення, які не під силу & laquo; кустарним & raquo; виробництвам. У нас Ви зможете також замовити фрезерно-гравірувальні роботи на поверхнях з різних марок сталі. Для кожного конкретного випадку наші професійні токарі-фрезерувальники виберуть оптимальний режим, відповідний для конкретної поверхні. Фрезерні роботи на токарному верстаті повинні супроводжуватися правильним вибором фрези і геометрії ріжучого інструменту, що важливо для продуктивності та оптимізації собівартості процесу. Точність обробки багато в чому залежить від якості інструменту. Робота на фрезерному верстаті заснована на методі копіювання за допомогою ЧПУ (числового програмного управління) і вимагає спеціальної підготовки оператора. Сукупність усіх перелічених факторів визначає якість оброблюваних деталей.

Фрезерні роботи на замовлення від професіоналів

Компанія Ен Сі Інжиніринг Україна пропонує токарно-фрезерні роботи для приватних і юридичних осіб.

Чому варто звернутися саме до нас?

 • Індивідуальний підхід до замовника і дотримання термінів поставки деталей.
 • Великий верстатний парк дозволяє брати великі замовлення.
 • При великих обсягах і серійному виробництві діє гнучка система знижок.
 • Виготовлення прототипів і несерійних деталей за індивідуальними кресленнями замовника.
 • Величезний досвід і належна кваліфікація наших фахівців гарантують якість робіт.
 • На кожному етапі виробництва впроваджений суворий контроль якості продукції.
 • Економічно обґрунтована ціна послуг дозволить Вам заощадити фінанси.

Вартість робіт на верстатах з ЧПУ залежить від ступеня складності замовлення на фрезерні роботи. Для визначення вартості замовлення надайте техзавдання на пошту info@ncengineering.net.ua або надішліть його запчастини до нас на виробництво. Наші технологи прорахують вартість, і ми запропонуємо хорошу ціну.

Маючи репутацію надійного партнера, наша компанія завжди йде назустріч клієнтам, шукає компроміси в складних ситуаціях і ніколи не порушує взяті на себе зобов'язання перед замовником.

Ми вчасно виконаємо фрезерні роботи будь-якого ступеня складності й доставимо Ваше замовлення зручним способом в будь-яке місто України. Залишилися питання? Телефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами і отримаєте консультацію фахівця.

Виготовлення однієї деталі фрезеруванням (штучні фрезерні роботи)

Підготовчі роботи (обробка креслення, створення тривимірної моделі, розробка програми, підготовка верстата) займають досить багато часу та вимагають значних трудовитрат. Витрати на це розбиваються на всю партію деталей. Тому виготовлення дрібних партій (менше як 50 штук) шляхом фрезерних робіт на ЧПУ верстатах не завжди економічно доцільне. 

Можливо, якщо вам потрібно лишень кілька зразків, варто обрати 3D друк чи іншу технологію. Але ми готові брати в роботу будь-які партії, якщо замовник погодиться на наші умови. 

Фрезерні роботи для початківців

Фрезерувальник - перспективна кваліфікована спеціальність. В сучасному виробництві, де застосовуються складні та високотехнологічні ЧПУ верстати, від фрезерувальника вимагається наявність не тільки професійної освіти, а ще й уважності, акуратності та інших ділових якостей. Працювати цікаво: кожного разу ти бачиш як заготовка, звичайний шматок металу перетворюється на красиву деталь. Якщо ви хочете бачити результат своєї роботи - ця професія для вас. 

Фрезерні роботи - завод

Сучасне підприємство, це не просто цех, в якому встановлені верстати. Це комплекс, в якому виробництво є лишень одною ланкою. Завод у сучасному розумінні, це, насамперед, відділ збуту, який шукає й приймає замовлення. Відділ постачання, який знаходить та замовляє найкращі матеріали. Інженерний відділ, який обробляє креслення та пише програми для ЧПУ верстатів. 

Фрезерні роботи - металообробка

Фрезерування, мабуть, найпоширеніший вид обробки металу. Використовуючи цю технологію можна обробляти й міцну чорну сталь, й м’яку мідь чи бронзу. Розрізняють вертикальне та горизонтальне фрезерування. 

В наш час в серійному та дрібносерійному виробництві застосовують лишень ЧПУ верстати. Тому, що в них точність позиціювання фрези вже не залежить від майстерності оператора. Фрезерні роботи своїми руками - це вже вчорашній день. На примітивних старих верстатах навіть висококваліфіковані спеціалісти не здатні дотримати тих допусків, які вимагаються в специфікаціях деталей до сучасних механізмів. Тому в наш час практично неможливо знайти приватного майстра, який би займався фрезеруванням на власному обладнанні. 

Фрезерні роботи по дереву

Ми не виконуємо фрезерні роботи по дереву.