Токарні роботи ціна. Фрезерні роботи ціна. Розцінки і вартість токарно фрезерних робіт.

Ціна на токарно-фрезерні роботи.

Принципи формування ціни

Вартість робіт визначається декількома факторами.

Перш за все, це складність деталі й, відповідно, час потрібний для підготовки (програмування, налаштування обладнання тощо) і в подальшому - для фактичного виконання проекту. Також на ціну впливає тип оброблюваного матеріалу та потреба в додаткових роботах, наприклад, гальванічне покриття.

Значною мірою  на ціну за одиницю впливає фактор кількості деталей в замовленій партії, а також можливість багаторазової співпраці з виготовлення типових деталей.

Розцінки на токарні роботи в Україні

Компанія Ен Сі Інжиніринг Україна є провідним виробником деталей і механізмів для різних сфер промисловості. Ми виготовляємо деталі різного ступеня складності, форм і конструкцій зі сталі, чавуну, кольорових сплавів і пластмас у відповідності до технічних вимог і креслень замовника. Завдяки багаторічному досвіду, професіоналізму наших фахівців, сучасному парку верстатного обладнання ми зможемо гарантувати високу якість продукції, дотримання термінів і прийнятні ціни на токарні роботи.


Вартість токарних робіт залежить від деяких факторів, які враховуються при оформленні замовлення:

  1. Обсяг партії замовленої продукції - що більша заявка, то нижчі ціни на токарні роботи.
  2. Складність деталі - конструктивні особливості, геометричні форми, розміри виробу безпосередньо визначають розрахунок вартості робіт.
  3. Час, який буде потрібно на підготовчі роботи (програмування верстатів ЧПУ, налаштування режимів роботи, підгонка заготовок і т.д.) - ціна на токарні роботи за робочу годину формується нашими технологами.
  4. Час безпосередньо на токарні роботи ЧПУ - ціну ви зможете дізнатися, заповнивши форму для швидкого прорахунку вартості робіт, вказавши при цьому свої контактні дані і прикріпивши креслення (ескіз) деталі.
  5. На ціни токарних робіт по металу буде впливати матеріал заготовки, а також необхідність додаткової обробки деталей після виготовлення для поліпшення експлуатаційних характеристик (наприклад, нанесення гальванічного покриття).

У нас ви зможете замовити токарні роботи в Києві за цінами, повністю відповідними якості продукції. Крім токарної обробки, компанія Ен Сі Інжиніринг Україна виконає фрезерні роботи, ціна на які розраховується за аналогічним алгоритмом. Доступні ціни на фрезерні роботи та оперативне виготовлення деталей під замовлення - основні принципи роботи нашого виробничого підприємства. Для загального розуміння вартості послуги, вище наведено кілька прикладів цін на фрезерні роботи по металу.