Токарні роботи на ЧПУ станках по металу та пластмаси на замовлення за Вашим кресленям в Україні

Токарні роботи


Широкий спектр ТОКАРНИХ РОБІТ на ЧПУ станках по металу.

Токарні роботи - це одна з методик металообробки, спрямована на отримання деталей з необхідними геометричними та приєднувальними розмірами. Суть технологічної операції - видалення металевого шару з підготовленої заготовки механічним способом на токарних верстатах з ручним керуванням або з ЧПУ.

Ми працюємо з усіма видами та сплавами
таких матеріалів, як:

 • сталь
 • алюміній
 • латунь
 • бронза
 • нержавіюча сталь
 • пластик

 

Технічні можливості виготовлення деталей

Технічні можливості   Параметри
Мінімальний діаметр обробки 2 мм
Максимальний діаметр обробки 350 мм
Мінімальна довжина деталі 2 мм
Максимальна довжина деталі 600 мм
Точність обробки до 0,005 мм

Парк обладнання Ен Сі Інжиніринг Україна налічує:

 • 7 токарних верстатів
 • 5 токарно-фрезерних верстатів
 • 13 фрезерних верстатів

 

Сьогодні для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 • Серійне виробництво деталей. 
  При збільшенні обсягів замовлення для наших клієнтів діє індивідуальна система знижок.
 • Несерійні роботи та виготовлення прототипів.
 • Гарантія дотримання всіх вимог креслень.
  Під час здійснення виготовлення деталей ми точно враховуємо розміри, допуски та відповідність матеріалів.
 • Точне планування всіх виробничих процесів.
 • Дотримання термінів доставки деталей

 

Отримати консультацію та замовити токарні роботи Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише звязатися з менеджерами нашої компанії. Запрошуємо до співпраці представників малого, середнього та великого бізнесу, а також серійних виробників продукції та механізмів. Комп'ютерне числове управління (ЧПУ) - це метод автоматизації управління верстатами за допомогою програмного забезпечення, вбудованого в мікрокомп'ютер, прикріплений до інструменту. Він зазвичай використовується у виробництві для обробки металевих і пластмасових деталей.

 

Що таке послуга токарні роботи?

Токарна робота - досить популярна технологія, що дозволяє виготовляти різні за розмірами, формою, структурою вироби з металу, від дрібних деталей до складних комплектуючих, у відповідність з кресленнями замовника. Вибір металообробного верстата залежить від габаритів, форми, маси і складності конструкції оброблюваних деталей.

Умовно робота токарного верстата може складатися з декількох технологічних операцій:

 • відрізання деталі на різні частини;
 • сверління отворів;
 • нарізка різьби;
 • точіння канавок.

 

Дрібні токарні роботи , наприклад нарізка різьби, може проводитися на будь-якому станочном обладнанні, тоді як серійне виробництво не обходиться без сучасних верстатів з комп'ютеризованим управлінням ( токарні роботи на ЧПУ ) . Великий  верстатний парк, який має виробнича компанія Ен Сі Інжиніринг Україна, не володіє жодне підприємство в країні.

 

Замовити токарні роботи в Україні - нас обирають професіонали

Компанія Ен Сі Інжиніринг Україна - приймає замовлення на виготовлення деталей будь-якої складності по кресленнях і макетах замовника. У нас ви зможете замовити серійне виробництво токарних виробів або інший вид металообробки, наприклад фрезерування на високоточному сучасному станочном обладнанні.

Наш верстатний парк налічує 25 нових імпортних верстатів токарної і фрезерної групи з числовим програмним забезпеченням (ЧПУ). У штаті кваліфіковані токарі по металу - це професіонали своєї справи, середній стаж роботи на токарних верстатах, яких становить близько 7 років.

Всі роботи на токарному верстаті по металу супроводжуються спеціальними комп'ютерними програмами, що дозволяють з особливою точністю контролювати навіть токарні роботи з дрібними деталями, виключаючи будь-яку ймовірність виробництва шлюбу.

 

Нам довіряють підприємства з різних сфер діяльності:

металургійні і гірничодобувні підприємства; інвалідна індустрія; виробництво вимірювальних приладів; пакувальна і поліграфічна галузь; виробництво і ремонт велосипедів; фармацевтика; виробництво спорттоварів; підприємства збройового бізнесу; харчова промисловість; виготовлення аксесуарів для активного відпочинку; медична галузь; виготовлення деталей для компресорного устаткування; виробництво оптичних товарів; суднобудування, нафтовидобувна промисловість; заводи, фабрики, підприємства хімічної промисловості та ін.

 

Ви не знаєте, де замовити токарні роботи в Україні оперативно, у великих обсягах з високою точністю обробки деталей до 0,005 мм? Наші виробничі потужності і технічні особливості верстатного обладнання дозволяють приймати замовлення на токарні роботи виробів мінімальної і максимальної довжини від 2 до 600 мм відповідно. Для великих замовлень діють особливі умови і передбачені знижки.

Ми гарантуємо дотримання всіх вимог креслень і супровідної документації, затвердженої замовником та погодженої з технічним фахівцем компанії Ен Сі Інжиніринг Україна.

Ми виконуємо - токарні роботи по металу на замовлення максимально можливих обсягів і ступеня складності. Для якісної реалізації замовлення у нас є все: від професійних токарів до служби технічного контролю, які здійснюють контроль на кожному етапі виробництва продукції.

Токарні послуги - це основна спеціалізація нашого підприємства, серед супутніх послуг можна замовити різні види зміцнення поверхонь деталей .

 

Токарні роботи на верстатах з ЧПУ. Суворе дотримання технології виробництва гарантія якості деталі

Виконання токарних робіт - досить складний технологічний процес, на кожному з етапів якого здійснюється контроль в ручному/автоматичному режимі. В якості контрольних вимірювальних інструментів застосовуються високоточні повірені мікрометри або калібри.

І не важливо, це точіння на токарному верстаті мідних, алюмінієвих, сталевих і нержавіючих деталей, або токарні роботи / послуги з обробки виробів з титану - якісний результат можливий за умови дотримання таких вимог до технологічного процесу:

 1. заготовка обертається з необхідною швидкістю згідно розрахованому режиму обробки;
 2. після одного проходу різального інструменту забирається найбільший можливий шар металу;
 3. робота на токарному верстаті в ідеальному технічному стані при справних всіх вузлах.

Токарні роботи ЧПУ розрізняються на чорнові і чистові роботи. Швидкісний режим різання залежить від твердості деталі, обраного різця, частоти обертання шпинделя і інших параметрів, які контролюються і входять в послуги токаря.

 

Токарні роботи на замовлення - команда, якій довіряють

Токарна обробка металу на замовлення від нашої компанії - це гарантія якості, точності і довговічності деталей. Роботи на токарному верстаті за якістю повністю відповідають декламовані цінами і очікуванням наших клієнтів і партнерів. Замовлення на металообробку приймаються за телефонами або електронною поштою, зазначені в розділі контакти.