Токарні роботи на ЧПУ верстатах по металу та пластмасі на замовлення за Вашим кресленням в Україні

Токарні роботи


Токарні роботи на ЧПУ верстатах по металу та пластмасі на замовлення за Вашим кресленням в Україні

Токарні роботи - це одна з методик металообробки, спрямована на отримання деталей з необхідними геометричними та приєднувальними розмірами. Передбачає обертовий рух заготовки з впливом на неї інструментів, які знімають зайвий шар матеріалу. Обертається тільки заготовка, а інструмент виконує лишень повільні рухи. Суть технологічної операції - видалення металевого шару з підготованої заготовки механічним способом на токарних верстатах з ручним керуванням або з ЧПУ.

Ми працюємо з усіма видами та сплавами
таких матеріалів, як:

 • сталь
 • алюміній
 • латунь
 • бронза
 • нержавіюча сталь
 • пластик

 

Технічні можливості виготовлення деталей

Технічні можливості Параметри
Мінімальний діаметр обробки 2 мм
Максимальний діаметр обробки 350 мм
Мінімальна довжина деталі 2 мм
Максимальна довжина деталі 600 мм
Точність обробки до 0,005 мм

Парк обладнання Ен Сі Інжиніринг Україна налічує:

 • 7 токарних верстатів
 • 5 токарно-фрезерних верстатів
 • 13 фрезерних верстатів

 

Сьогодні для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 • Серійне виробництво деталей на ЧПУ станках
  При збільшенні обсягів замовлення для наших клієнтів діє індивідуальна система знижок.
 • Несерійні роботи та виготовлення прототипів.
 • Гарантія дотримання всіх вимог креслень.
  Під час виготовлення деталей ми точно враховуємо розміри, допуски та відповідність матеріалів.
 • Точне планування всіх виробничих процесів.
 • Дотримання термінів доставки деталей

 Токарные работы на ЧПУ станке

Отримати консультацію та замовити токарні роботи Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв'язатись з менеджерами нашої компанії. Запрошуємо до співпраці представників малого, середнього та великого бізнесу, а також серійних виробників продукції та механізмів. Комп'ютерне числове управління (ЧПУ) - це метод автоматизації управління верстатами за допомогою програмного забезпечення, вбудованого в мікрокомп'ютер, прикріплений до інструменту. Він зазвичай використовується у виробництві для обробки металевих і пластмасових деталей.

 

Що таке послуга токарні роботи?

Токарна робота - досить популярна технологія, що дозволяє виготовляти різні за розмірами, формою, структурою вироби з металу, від дрібних деталей до складних комплектуючих, у відповідність з кресленнями замовника. Вибір металообробного верстата залежить від габаритів, форми, маси і складності конструкції оброблюваних деталей.

Умовно робота токарного верстата може складатися з декількох технологічних операцій:

 • відрізання деталі на різні частини;
 • свердління отворів;
 • нарізання різьби;
 • точіння канавок.

 

Дрібні токарні роботи , наприклад нарізання різьби, можна проводити на будь-якому верстатному обладнанні, тоді як серійне виробництво не обходиться без сучасних верстатів з комп'ютеризованим управлінням ( токарні роботи на ЧПУ ) . Великим  верстатним парком, який має виробнича компанія Ен Сі Інжиніринг Україна, не володіє жодне підприємство в країні.

 Токарные работы по металлу на станке ЧПУ - подготовка станка

Замовити токарні роботи в Україні - нас обирають професіонали

Компанія Ен Сі Інжиніринг Україна  приймає замовлення на виготовлення деталей будь-якої складності за кресленнями і макетами замовника. У нас ви зможете замовити серійне виробництво токарних виробів або інший вид металообробки, наприклад фрезерування на високоточному сучасному верстатному обладнанні.

Наш верстатний парк налічує 25 нових імпортних верстатів токарної і фрезерної групи з числовим програмним забезпеченням (ЧПУ). У штаті працюють кваліфіковані токарі по металу - це професіонали своєї справи, чий середній стаж роботи на токарних верстатах становить близько 7 років.

Усі роботи на токарному верстаті по металу супроводжуються спеціальними комп'ютерними програмами, що дозволяють з особливою точністю контролювати навіть токарні роботи з дрібними деталями, виключаючи будь-яку ймовірність виробництва браку.

 

Нам довіряють підприємства з різних галузей діяльності:

металургійні та гірничодобувні підприємства; інвалідна індустрія; виробництво вимірювальних приладів; пакувальна і поліграфічна галузь; виробництво і ремонт велосипедів; фармацевтика; виробництво спорттоварів; ; харчова промисловість; виготовлення аксесуарів для активного відпочинку; медична галузь; виготовлення деталей для компресорного устаткування; заводи, фабрики, підприємства хімічної промисловості та ін.

 

Ви не знаєте, де замовити токарні роботи в Україні оперативно, у великих обсягах з високою точністю обробки деталей до 0,005 мм? Наші виробничі потужності і технічні особливості верстатного обладнання дозволяють приймати замовлення на токарні роботи виробів мінімальної і максимальної довжини від 2 до 600 мм відповідно. Для великих замовлень діють особливі умови і передбачені знижки.

Ми гарантуємо дотримання всіх вимог креслень і супровідної документації, затвердженої замовником та погодженої з технічним фахівцем компанії Ен Сі Інжиніринг Україна.

Ми виконуємо токарні роботи по металу на замовлення максимально можливих обсягів і ступеня складності. Для якісної реалізації замовлення у нас є все: від професійних токарів до служби технічного контролю, які здійснюють контроль на кожному етапі виробництва продукції.

Токарні послуги - це основна спеціалізація нашого підприємства, серед супутніх послуг можна замовити різні види зміцнення поверхонь деталей .

 

Токарні роботи на верстатах з ЧПУ. Суворе дотримання технології виробництва - гарантія якості деталі

Виконання токарних робіт - досить складний технологічний процес, на кожному з етапів якого здійснюється контроль в ручному/автоматичному режимі. В якості контрольних вимірювальних інструментів застосовуються високоточні повірені мікрометри або калібри.

І не важливо, чи це точіння на токарному верстаті мідних, алюмінієвих, сталевих і нержавіючих деталей, чи токарні роботи/послуги з обробки виробів з титану - якісний результат можливий за умови дотримання таких вимог до технологічного процесу:

 1. заготовка обертається з належною швидкістю згідно з розрахованим режимом обробки;
 2. після одного проходу різального інструменту забирається найбільший можливий шар металу;
 3. робота на токарному верстаті в ідеальному технічному стані при справних всіх вузлах.

Токарні роботи ЧПУ розрізняють на чорнові і чистові. Швидкісний режим різання залежить від твердості деталі, обраного різця, частоти обертання шпинделя й інших параметрів, які контролюються і входять в послуги токаря.

 

Токарні роботи на замовлення - команда, якій довіряють

Токарна обробка металу на замовлення від нашої компанії - це гарантія якості, точності та довговічності деталей. Роботи на токарному верстаті за якістю повністю відповідають декларованим цінам і очікуванням наших клієнтів та партнерів. Замовлення на металообробку приймаємо за телефонами або електронною поштою, зазначеними в розділі Контакти.

Токарні роботи в Україні

Технологія токарних робіт відома людству з найдавніших часів. З невеличким перебільшенням навіть виготовлення знаряддя з каменю первісними людьми можна прирівняти до застосування цієї технологій. Найпростіші токарні прилади, якими оброблялась деревина, з’явились тоді, коли люди зайнялись мореплавством. На суднах використовувалось багато деталей круглої форми. Власне тому ця технологія найбільше розвинулась у Великобританії та Нідерландах. 

В наш час прості токарні верстати коштують недорого. Тому навіть домашні майстри мають в своєму арсеналі токарні верстати. 

В Україні на ринку токарних робіт існує шалена конкуренція. Але тільки у випадку простих деталей, з великими допусками. Що ж стосується сучасних виробів, то до них ставляться такі вимоги, які можливо виконати тільки на верстатах із ЧПУ. А таке обладнання є далеко не на кожному підприємстві. 

Розцінки на токарні роботи в Україні

Чіткої цінової політики на ринку не існує. Вартість залежить не тільки від складності деталі, але й від кількості вільних потужностей. Якщо говорити суто про токарну обробку, то ціна може дуже сильно коливатись. 

Враховуйте, що значну частину вартості токарних робіт складає інженерна підготовка, написання програми та підготовка верстату. Тому чим більша партія, тим дешевше коштує одна деталь. 

Токарні роботи для початківців

Цей вид обробки матеріалів вважається найпростішим. Тому починати навчання власне з токарних робіт - вірне рішення. Але не потрібно зупинятись на засвоєнні лишень однієї технології. 

Для нашої компанії є надзвичайно важливим, аби кожен працівник опанував навички та мав теоретичну підготовку в усіх видах робіт. Як токарних, так і фрезерних та токарно-фрезерних. Тому ми постійно працюємо над підвищенням кваліфікації та навчанням усіх співробітників. 

Токарні роботи на ЧПУ верстатах 

Наша компанія оперує тільки таким типом обладнання. Вимоги, які ставляться до деталей сучасного обладнання, можна задовольнити тільки виконуючи токарні роботи на ЧПУ верстатах. Навіть найкваліфікованіший майстер із великим досвідом не зміг би виготовити без браку велику кількість продукції. 

Враховуючи прогрес науки та техніки, який ми спостерігаємо протягом останнього десятиріччя, можна говорити про повний перехід на токарні роботи ЧПУ. Зробити одну деталь, прототип чи взірець, простіше за допомогою технології 3D друку чи іншої. Тому потреба у верстатах старого типу, де керування здійснювалось людиною, повільно, але впевнено відходить в минуле.

Замовити токарні роботи

Для того, щоб замовити токарні роботи, потрібно надати креслення або 3D модель виробу. Звичайно, можна працювати й за зразком. Але це забере більше часу та буде вимагати більших витрат. Проте наша компанія також надає послуги зі зворотного інжинірингу. Наші спеціалісти можуть зробити креслення по готовому виробу. Ми також можемо створити конструкторську модель деталі будь-якої складності. 

Також ми готові допомогти оптимізувати деталь. Вдосконалити наявний проект принаймні для того, щоб скоротити витрати на виробництво. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен клієнт, який бажає замовити токарні роботи, отримав найкращий результат. Щоб його бізнес швидше розвивався та приносив більші прибутки. Для того, аби він робив у нас й наступні замовлення. 

Дрібні токарні роботи

Ми готові виконувати й дрібні токарні роботи та виготовляти малі партії. Звичайні чи універсальні верстати не можуть забезпечувати таку точність виконання, як наше обладнання. Тому, якщо є необхідність виготовити деталь із мінімальними допусками, високої якості, то є економічний зміст замовляти такі роботи у нашої компанії. 

Токарні роботи будь-якої складності

Ми виконуємо токарні роботи будь-якої складності за умови, що габарити виробу не перевищують можливостей нашого обладнання. Надсилайте креслення та вимоги до деталі, наші інженери оцінять можливість її виготовлення на наших верстатах ЧПУ. Ми також виконуємо токарні роботи по латуні та іншим кольоровим металам, та їх сплавам.

Наш цех, де проводяться токарні роботи, відповідає всім вимогам, що висуваються за стандартами Європейського Союзу.